Kliamtyzacja

Projekty, nieruchomości, wyposażenie. Polecamy strony z meblami, opowiadamy o projektowaniu mieszkania, dzielimy się opiniami.
Awatar użytkownika
olka
Posty: 42
Rejestracja: 09 maja 2019, 8:34

Kliamtyzacja

Post autor: olka »

Witam, rozmawiałam ze znajomym budowlańcem i po wiośnie chcielibyśmy w domu założyć wentylację. Mam nadzieję, że wraz z klimatyzacją, bo jednak lata mamy upalne. Znamy już koszty i chcielibyśmy jeszcze dowiedzieć się, czy tutaj https://www.ceneo.pl/Klimatyzacja_i_wentylacja warto elementy do takiej inwestycji już kupować?
Awatar użytkownika
ninaa
Posty: 92
Rejestracja: 10 paź 2019, 14:04

Re: Kliamtyzacja

Post autor: ninaa »

Nie ma co ukrywać, ale takie sprzęty jak klimatyzacja są dzisiaj naprawdę ważne i potrzebne. Przede wszystkim to ogromny komfort, kiedy możemy schłodzi dany obiekt. Dlatego tutaj https://klimatyzacjawroclaw.pl/ możecie bliżej zapoznać się z informacjami na temat klimatyzacji.
Awatar użytkownika
Czajka
Posty: 49
Rejestracja: 25 maja 2019, 10:14

Re: Kliamtyzacja

Post autor: Czajka »

Niektóre elementy niezbędne przy instalacji wentylacyjnej można dostać w Centrum Izolacji. Akurat mnie interesuje wszystko, co związane z systemem grzewczym, więc myślę, aby zamówić tam między innymi Płaszcz na rury . Oczywiście będą też potrzebne inne elementy, ale warto je zakupić właśnie w tym sklepie. Wśród znajomych wiele osób chwali sobie ich fachową obsługę i asortyment.
ODPOWIEDZ