Projektant IzuDesign

Projekty, nieruchomości, wyposażenie. Polecamy strony z meblami, opowiadamy o projektowaniu mieszkania, dzielimy się opiniami.
Awatar użytkownika
kwietosława65
Posty: 1
Rejestracja: 24 wrz 2020, 9:37

Projektant IzuDesign

Post autor: kwietosława65 »

Słyszeliście może o pracowni projektowej izudesign.pl? Realizacje, które można znaleźć na stronie Pani Izabeli, są moim zdaniem bardzo przekonujące. Jeśli ktoś z was z nią współpracował, to koniecznie podzielcie się opiniami!
Awatar użytkownika
Dzwonimierz
Posty: 1
Rejestracja: 02 wrz 2020, 5:54

Re: Projektant IzuDesign

Post autor: Dzwonimierz »

Z mojego punktu widzenia IzuDesign to najlepsza pracownia projektowa. Od Pani Izabeli można liczyć i na profesjonalne podejście i na proponowanie optymalnych rozwiązań. Poradzi sobie z nawet najbardziej skomplikowanymi zagadnieniami technicznymi. Do tego jest artystką.
Lućka

Re: Projektant IzuDesign

Post autor: Lućka »

Wydaje mi się ,że gotowych projektów budowlanych jest tak dużo ,że ludzie raczej nie korzystają albo jak już to w małym stopniu z usług projektantów - projektów indywidualnych.Proszę uzbrójcie się w cierpliwość i szukajcie wymarzonego projektu budowlanego. Na przykład firma Mg Projekt ma bardzo dużą bazę projektów budowlanych i tam właśnie moja siostra z męże, znaleźli swój projekt - https://www.mgprojekt.com.pl/willa-parterowa .Projekt o nazwie willa parterowa robi bardzo duże wrażenie. Pzdr
ODPOWIEDZ