Oczyszczalnia

Masz ciekawe informacje i polecenia, którymi chcesz się podzielić? Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, zajrzyj do tej kategorii.
koń

Oczyszczalnia

Post autor: koń »

Żeby zbudować swoją oczyszczalnię przy zakładzie pracy, potrzebne są specjalistyczne częsci i urządzenia: https://scieki-woda.pl/urzadzenia-i-czesci0.html Wiedzieliście o tym? Interesowaliście się tym tematem?
oczyszczać12

Re: Oczyszczalnia

Post autor: oczyszczać12 »

Ostatnio zdecydowałam się na oczyszczalnie przydomową przy moim domu. Jestem zadowolona że zdecydowałam się na firmę oczyszczalnia Łódź . Mogę ich polecić z całego serca, naprawdę odwalili kawał dobrej roboty. Od samego początku byli bardzo pomocni, doradzali co powinnam wybrać podeszli do mojego projektu bardzo profesjonalnie, wybrałam oczyszczalnie mechaniczno-biologiczną i według mnie funkcjonuje ona świetnie jest praktycznie bezobsługowa.
marcin

Re: Oczyszczalnia

Post autor: marcin »

Zgodzę się, że przydomowe oczyszczalnie ścieków to super sprawa, ja jestem mega zadowolony z decyzji o montażu oczyszczalni. To inwestycja warta uwagi, bo wychodzi taniej niż szambo i jest z tym sporo mniej zachodu, oczyszczalnia wymaga niewiele minimum obsługi - co 2 tygodnie należy zaaplikować dawkę preparatu bakteryjnego do muszli klozetowej, a raz na 9 miesięcy wybrać osad. Na plus też fakt, że oczyszczonych ścieków można użyć do podlewania ogrodu, także i tu mamy oszczędności. Zdecydowaliśmy się na oczyszczalnię od EKO-BIO 2500 https://oczyszczalnia.net/oczyszczalnie-biologiczne/ z Łodzi i oczyszczalnia od nich działa dobrze, bezawaryjnie a kupiliśmy ją w rozsądnej cenie, także dobrze trafiliśmy.
ODPOWIEDZ