Piękne paznokcie

Masz ciekawe informacje i polecenia, którymi chcesz się podzielić? Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, zajrzyj do tej kategorii.
Freśka

Piękne paznokcie

Post autor: Freśka »

Jakie możecie polecić e-sklepy z lakierami do paznokci? Zależy mi, żebym mogła kupić tam lakiery hybrydowe Victoria Vynn, bo moim zdaniem są po prostu genialne :)
xiża

Re: Piękne paznokcie

Post autor: xiża »

zerknij sobie na ofertę sklepu Eveline :) ja często kupuje u nich lakiery do paznokci a ostatnio nawet zdecydowałam się na tą odżywkę SOS z wapniem i kolagenem. Ostatnie stylizacje żelowe dośc mocno osłabiły moje paznokcie więc czas na ich regenerację :)

Obrazek
celinaż

Re: Piękne paznokcie

Post autor: celinaż »

Również gorąco polecam lakiery hybrydowe. Ich aplikacja jest równie łatwa co w przypadku tradycyjnych lakierów, ale możemy się nimi cieszyć znacznie dłużej. Sama mocno zachwalam produkty od https://shop.emischool.pl/Lakiery-hybrydowe-c60490254. Wcześniej używałam ich mieszkając za granicą i bardzo się cieszę, że teraz są dostępne również w Polsce. Ogromny plus za tak ogromną ilość kolekcji tematycznych. Zarówno panny młode, jak również fanki neonów będą usatysfakcjonowane.
ODPOWIEDZ