Wzmocnienie pleców

Polecamy tu strony WWW, blogi i serwisy. Znasz dobrą stronę i chcesz się tym podzielić z innymi? Napisz!
Awatar użytkownika
daniel1997
Posty: 1
Rejestracja: 18 paź 2020, 9:51

Wzmocnienie pleców

Post autor: daniel1997 »

Należę do grona osób, które zmagają się z bólem pleców i dobrze wiem, że wielu ludzi walczy z tą dolegliwością. Postanowiłem zapisać się na trening pleców w Poznaniu i muszę się wam przyznać, że efekty takich ćwiczeń bardzo pozytywnie mnie zaskoczyły. Próbowaliście czegoś podobnego? Według mnie to najskuteczniejsza metoda.
Mikuśka

Re: Wzmocnienie pleców

Post autor: Mikuśka »

Warto też brać suplement z kolagenem to istotne, ponieważ jego niedobór może objawiać się między innymi bólami kręgosłupa. Wiem to sama po sobie, bo w ostatnim czasie miałam problemy z kolagenem. Tutaj znalazłam bardzo ciekawy artykuł w tym właśnie temacie https://mojasilaruchu.pl/wszystko-o-kol ... -kolagenie będziesz mógł lepiej poznać ten składnik i znacząco ułatwi Ci wybór suplementu diety z kolagenem w składzie.
Thruę

Re: Wzmocnienie pleców

Post autor: Thruę »

Ja póki co zaczynam moja przygode z takimi ćwiczeniami jak wzmacnianie pleców czy coś ;) Na chwile obecną jestem na diecie redukcyjnej, potem będzie budowanie masy mięśniowej. W dalszej przyszłości myślę też nad zakupem czegoś takiego jak tutaj https://www.k-sport.com.pl/product-pol- ... L0100.html
Śince

Re: Wzmocnienie pleców

Post autor: Śince »

Thruę pisze: ↑14 maja 2021, 11:55 Ja póki co zaczynam moja przygode z takimi ćwiczeniami jak wzmacnianie pleców czy coś ;) Na chwile obecną jestem na diecie redukcyjnej, potem będzie budowanie masy mięśniowej. W dalszej przyszłości myślę też nad zakupem czegoś takiego jak tutaj https://www.k-sport.com.pl/product-pol- ... L0100.html
To już Ci moge powiedzieć, ze bardzo dobry sprzęt. Mam go od miesiąca i daje mega fajne efekty. ;)
mirosław

Re: Wzmocnienie pleców

Post autor: mirosław »

Ja właśnie dużo ćwiczę w ostatnim czasie, dlatego postanowiłem rozpocząć stosować odpowiednie odżywki. W https://7-nutrition.com/kategoria-produ ... i-na-mase/ kupiłem świetne odżywki na masę, po których dosyć szybko widać pozytywne rezultaty ;)
ODPOWIEDZ