zaopatrzenie stomatologiczne

Polecamy tu strony WWW, blogi i serwisy. Znasz dobrą stronę i chcesz się tym podzielić z innymi? Napisz!
Awatar użytkownika
salma43
Posty: 31
Rejestracja: 10 sie 2020, 6:41

zaopatrzenie stomatologiczne

Post autor: salma43 »

Prowadzę gabinet stomatologiczny i do tej pory zaopatrzeniem zajmowałam się sama, jednak jeżdżenie po kilku punktach jest męczące. Dlatego mój problem rozwiąże dobre zaopatrzenie stomatologiczne , zależy mi na tym aby wszystko zamawiać z jednej firmy z dostawą do gabinetu. Podstawa to dobra jakość i rozsądna cena. Kogo polecacie?
laurać

Re: zaopatrzenie stomatologiczne

Post autor: laurać »

Jeśli chodzi o sukienki medyczne i fartuchy medyczne męskie, to najlepszym adresem jest https://spawear.pl/19-fartuchy-medyczne-meskie. To świetna propozycja dla osób, które chcą, aby ich gabinet postrzegany był jako prestiżowe miejsce, a one od początku budziły zaufanie pacjentów. Ceny, na których tak Ci zależy, są wyjątkowo korzystne biorąc pod uwagę wykonanie i jakościowy, przewiewny materiał. Polecam w 100%.

voptyk łódź
Awatar użytkownika
Lydia
Posty: 85
Rejestracja: 26 wrz 2019, 12:47

Re: zaopatrzenie stomatologiczne

Post autor: Lydia »

Odpowiednie wyposażenie stomatologiczne jest bardzo istotne we wszelkich gabinetach tego typu. Ja osobiście mogę polecić stronę https://www.terradent.pl/, gdzie można znaleźć wszystko co niezbędne. Mają szeroki asortyment i korzystne ceny - na pewno się nie zawiedziecie.
ODPOWIEDZ