Dezynfekcja gabinetu dentystycznego - jak to zrobić?

Szukasz porad i opinii dotyczących zakupów czy konkretnego sklepu? Zajrzyj tutaj!
Wiewiórka

Dezynfekcja gabinetu dentystycznego - jak to zrobić?

Post autor: Wiewiórka »

Dezynfekcja gabinetu dentystycznego - jak to zrobić żeby klienci czuli się bezpiecznie i nie było ryzyka, że złapią odsiebie wirusa?
Rozalię35

Re: Dezynfekcja gabinetu dentystycznego - jak to zrobić?

Post autor: Rozalię35 »

No na pewno byłoby dobrze, jak przy wejściu do gabinetu stały te żele antybakteryjne do rąd bez spłukiwania, żeby każdy od razu sobie przemył, teraz praktycznie wszędzie są w punktach usługowych, a co do dezynfekcji samych pomieszczeń to wypróbuj sobie środek w sprayu z https://epidair.com/ - mega skuteczna rzecz!
Psikasz sprayem w pomieszczeniu i pod wpływem intensywnego wyrzutu robi się w gabinecie czy w poczekalni mgiełka, która dezynfekuje przestrzeń a dodatkowo jak opada to na sucho, czyli nie zostawia śladów na meblach, fotelu, krzesłach itd. Praktyczne - w kilkanaście sekund maksymalnie masz wszystko zdezynfekowane
Awatar użytkownika
Pamelka
Posty: 434
Rejestracja: 08 lip 2019, 16:39

Re: Dezynfekcja gabinetu dentystycznego - jak to zrobić?

Post autor: Pamelka »

A może warto byłoby zainwestować w specjalne lampy antybakteryjne, na przykład od firmy Exterya? Ja słyszałam, że mają one dość szerokie spektrum działania, działają bowiem nie tylko na bakterie, ale również na wirusy i grzyby. Czy ktoś z Was korzysta z takiego rozwiązania?
ODPOWIEDZ