Gdzie kupujecie książki?

Szukasz porad i opinii dotyczących zakupów czy konkretnego sklepu? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
Narcyz
Posty: 1
Rejestracja: 12 mar 2020, 0:14

Gdzie kupujecie książki?

Post autor: Narcyz »

Hej, wolicie kupować nowe czy używane książki? Macie jakieś sprawdzone strony z dużym wyborem różnych tytułów? Będę wdzięczny za namiary ;)
Awatar użytkownika
Efrem77
Posty: 1
Rejestracja: 07 kwie 2020, 5:45

Re: Gdzie kupujecie książki?

Post autor: Efrem77 »

Ja zazwyczaj kupuję używane książki. Wolę dać im drugie życie :) Bardzo polecam Ci antykwariat literacki24.pl. Na pewno znajdziesz tam coś dla siebie, bo mają ogromną bazę tytułów na dodatek w super cenach :)
Awatar użytkownika
Margot
Posty: 21
Rejestracja: 24 lip 2019, 12:03

Re: Gdzie kupujecie książki?

Post autor: Margot »

Ja już nie mogę się doczekać normalnych zakupów w galerii, w ulubionej księgarni, gdzie będę mogła spokojnie obejrzeć książkę przed zakupem, wybrać tytuły, które mnie zainteresują, poszperać między pólkami. Tęsknie za takimi normalnymi zakupami i spacerem galerii. Czasami to naprawdę mnie relaksowało! Planuję już wycieczkę do Tkalni w Pabianicach: https://centrumtkalnia.pl/, bo tam zdecydowanie najprzyjemniej robiło mi się ostatnio zakupy. Mnóstwo sklepów, tych które lubię, marek, które kupuje od zawsze, duża przestrzeń. Od znajomej wiem też, że przygotowali się doskonale na przyjecie klientów ponownie - są dozowniki płynu dezynfekującego przy wejściach, więc dbają naprawdę o klientów i ich bezpieczeństwo. Poza tym to galeria z naprawdę szerokim pasażem, więc można swobodnie zachować odległość, by czuć się spokojnie i bezpiecznie.
Awatar użytkownika
titoto
Posty: 31
Rejestracja: 19 lis 2019, 21:02

Re: Gdzie kupujecie książki?

Post autor: titoto »

Ostatnio pozamawiałam tyle książek że wystarczy mi chyba na rok czasu nim je przeczytam :) Nawet ciekawie będę wspominać czas kwarantanny. Dzięki niej i przeczytałam chyba z 5 książek. Wszystkie w promocji zamówiłam na https://www.taniaksiazka.pl/nieczysta-g ... 55810.html
ODPOWIEDZ