praca w niepełnym wymiarze godzin w Internecie

Szukasz porad i opinii dotyczących zakupów czy konkretnego sklepu? Zajrzyj tutaj!
śmfi

praca w niepełnym wymiarze godzin w Internecie

Post autor: śmfi »

Powiedz mi, jak uzyskać dodatkowe i trwałe zarobki w Internecie?                                                                                                                                                                                                                                             
Awatar użytkownika
Serferka
Posty: 81
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:38

Re: praca w niepełnym wymiarze godzin w Internecie

Post autor: Serferka »

Zawsze jest to właśnie możliwość na dodatkowy zarobek, ja tak właśnie patrzę na pracę w internecie. Można w sumie tak całkiem sporo zarobić, no ale i tak na tapecie obecnie są u mnie oferty z GEOPRACY - praca Oświęcim, chciałabym w końcu zmienić pracę, na zarobki nie narzekam, no ale szef nie daje mi żyć!
agaśka

Re: praca w niepełnym wymiarze godzin w Internecie

Post autor: agaśka »

Ja tak dorabiam sobie w internecie od jakiegoś czasu :) myślę, ze jeszcze kilka miesięcy i być może będę już w stanie zrezygnować z pracy na etacie :) warto zadbać o sprzęt ale też o szybki internet. Długo szukałam najlepszej oferty i zdecydowałam się na firmę Elpos ( oni działają na terenie Białegostoku). Wysoka jakość usług, rozsądne ceny, szybka aktywacja usług. Można też u nich wykupić dostęp do kablówki czy tel stacjonarnego.
Awatar użytkownika
Pamelka
Posty: 434
Rejestracja: 08 lip 2019, 16:39

Re: praca w niepełnym wymiarze godzin w Internecie

Post autor: Pamelka »

A co byście powiedzieli na wyjazd do takiej pracy na kilka miesięcy za granicę? Ja widziałam na stronie internetowej https://polandworkforce.com/praca-strasburg/, że Agencja Pracy Tymczasowej Poland Workforce oferuje takie wyjazdy na przykład do Strasburga. Co Wy na to?
ODPOWIEDZ