Sadzonki

Wątek dla wielbicieli ogrodnictwa. Wszystko, co musisz wiedzieć o sklepach z asortymentem przydatnym przy urządzaniu ogrodu, sadzeniu kwiatów i krzewów i pielęgnacji roślin.
Awatar użytkownika
Kawoszka
Posty: 107
Rejestracja: 28 paź 2019, 10:31

Sadzonki

Post autor: Kawoszka »

Gdzie kupić sadzonki do ogrodu?
Awatar użytkownika
Pamelka
Posty: 434
Rejestracja: 08 lip 2019, 16:39

Re: Sadzonki

Post autor: Pamelka »

A kojarzysz może taki sklep internetowy jak https://www.gardenowo.pl/sadzonki? Jeśli jeszcze nie, to koniecznie musisz się tam rozejrzeć. Znajdziesz tam wysokiej jakości sadzonki kwiatów, takich jak na przykład hortensja, krzewów i drzew iglastych i liściastych, traw, a nawet roślin owocowych, na przykład borówki amerykańskiej. Wybór jest tam naprawdę bardzo szeroki, a ceny nie są wygórowane, więc warto :)

flaga polski kupno
Awatar użytkownika
rumaczek
Posty: 283
Rejestracja: 05 lis 2019, 20:46

Re: Sadzonki

Post autor: rumaczek »

W moim przypadku akurat ja wszystko u siebie sieje gdyż jestem rolnikiem i nie mogę się bawić w sadzonki. W tym roku udało mi się ładnie zebrać soję z czego jestem bardzo zadowolony. Przy młóceniu okazało się, że żniwa wyszły bardzo przyzwoicie. Teraz soja pojechała do producenta olejów https://producent-oleju.pl/olej-sojowy-surowy/ więc myślę, że niedługo będzie można nabyć bardzo wysokiej jakości olej sojowy.
Awatar użytkownika
Ania33
Posty: 46
Rejestracja: 12 maja 2020, 14:29

Re: Sadzonki

Post autor: Ania33 »

Ja polecam http://bodnar.pl/oferta/solitery/ mają nie tylko sadzonki kwiatów ale też drzewek i krzewów, również całorocznych. Osobiście wszystkie kwiaty do ogrodu kupuję od nich i jestem bardzo zadowolona.
Awatar użytkownika
leatha77
Posty: 4
Rejestracja: 22 maja 2020, 16:22
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sadzonki

Post autor: leatha77 »

A nasiona warzyw? Chcę posadzić pomidory w ogrodzie.
Awatar użytkownika
farah557
Posty: 36
Rejestracja: 20 lip 2020, 8:47

Re: Sadzonki

Post autor: farah557 »

Przy uprawie roślin warto wspierać się rzetelnymi informacjami na temat chorób roślin i ich szkodników. Bardzo kompletne centrum wiedzy ogrodniczej to https://aptekadlaroslin.pl/ - sama często tam zaglądam. Fajnie, że opis każdej choroby został uzupełniony zdjęciem, co pomaga szybko rozpoznać problem.

torebka skórzana brązowa
drzewką32

Re: Sadzonki

Post autor: drzewką32 »

Wspólnie ze znajomymi możesz włączyć się do ciekawej akcji sadzenia drzew. Moja siostra pokazała mi tą stronę https://posadzimy.pl/terminy-sadzen/jesien-2021/ Bardzo polecam do nich dołaczyć, możecie zrobić coś dobrego dla przyrody. Dlatego ja dołączyła, wpłaciłam pieniądze dla tej organizacji i dzięki mnie posadzą oni 20 drzew. Jeśli dołaczy więcej osób to można naprawdę zdziałać dobre rzeczy.
ODPOWIEDZ