Sklep dla ogrodnika?

Wątek dla wielbicieli ogrodnictwa. Wszystko, co musisz wiedzieć o sklepach z asortymentem przydatnym przy urządzaniu ogrodu, sadzeniu kwiatów i krzewów i pielęgnacji roślin.
Jeżuyk

Sklep dla ogrodnika?

Post autor: Jeżuyk »

Istnieje taki specjalny sklep dla ogrodnika? Przyznaję, że do tej pory większość tego typu sprzętów i akcesoriów kupowałam w marketach budowalnych, ale znalazłam sklep Chle-Mar i wydaje mi się, że mają rozsądne ceny. Znacie ich?
Pauluś

Re: Sklep dla ogrodnika?

Post autor: Pauluś »

Ja preparaty ogrodnicze kupuję głównie w sklepie Target. Moim hitem, jeśli chodzi o nawożenie, jest biohumus. Tutaj macie link do tego produktu https://www.target.com.pl/produkty/biohumus-max.
Jest niedrogi, a można go używać do praktycznie każdej rośliny.
Miłosz 45

Re: Sklep dla ogrodnika?

Post autor: Miłosz 45 »

Artykułu ogrodnicze można znaleźć w sklepach janki https://homeparkjanki.pl/sklepy/. Mi udało się tam znaleźć do swojego ogrodu piękne donice oraz sadzonki z roślinnością wieloletnią.
michałpc

Re: Sklep dla ogrodnika?

Post autor: michałpc »

Podczas poszukiwania narzędzi do ogrodu warto zajrzeć na lokalne oferty serwisów ogłoszeniowych. Warto wspierać rodzime formy biznesu, a jeszcze gdy znajdziemy tam cos taniej :)
księżna

Re: Sklep dla ogrodnika?

Post autor: księżna »

Według mnie najlepszym sklepem ogrodniczym w Internecie jest https://sklepdlaogrodu.pl/. Bardzo często robię tam zakupy, bo mają bardzo dużo ciekawych produktów i super ceny. Można u nich kupić nie tylko nawozy, ale również preparaty do wody basenowej.
ODPOWIEDZ