Taras

Wątek dla wielbicieli ogrodnictwa. Wszystko, co musisz wiedzieć o sklepach z asortymentem przydatnym przy urządzaniu ogrodu, sadzeniu kwiatów i krzewów i pielęgnacji roślin.
Nićka

Taras

Post autor: Nićka »

Urządzamy właśnie swój ogród, od kiedy pamiętam mieliśmy wizję na to, jak miałaby ta nasza oaza wyglądać - sporo już zrobione, ale sporo tak naprawdę jeszcze przed nami. Zastanawiamy się, może Wy coś doradzicie jakie płytki wybrać na taras? Może coś imitującego beton, kamień? Co się u Was sprawdza?
Awatar użytkownika
Pamelka
Posty: 434
Rejestracja: 08 lip 2019, 16:39

Re: Taras

Post autor: Pamelka »

Z tego, co się orientuję, to na podłodze na tarasach świetnie sprawdzają się deski kompozytowe. Jak widać na stronie internetowej https://fabrykatarasow.pl/wpc/deski-tar ... lona-gora/ w Zielonej Górze możecie takie deski zamówić na przykład w firmie Fabryka Tarasów. Dostępne są one w różnych wzorach, ładnie się prezentują, a przy tym są wyjątkowo trwałe i wytrzymałe.
kiełek

Re: Taras

Post autor: kiełek »

A nie wolisz deski tarasowej? No dla mnie klasa sama w sobie. Akurat u siebie mam taras z modrzewia. Duży plus, że modrzewia nie trzeba malować, wygląda elegancko i stylowo. Także polecam Ci - nawet podrzucę namiar na firmę SIEKIERKI LESIEWSKI I SYNOWIE. Zaproponowali nam bardzo dobrą cenę, a i wszystko dowieźli w terminie.

plastik ekologia
józka

Re: Taras

Post autor: józka »

Niedawno dokupiłam właśnie rewelacyjne dachy do pergol i szczerze mówiąc jestem bardzo zadowolona z wyboru. Doskonale chronią przed słońcem i co ważne są naprawdę bardzo dobrej jakości co jest wielkim plusem, więc jak najbardziej warto na nie postawić.
ODPOWIEDZ