leki robione w aptece

W tym dziale poruszamy tematy niezwiązane z pozostałymi kategoriami.
dansa

leki robione w aptece

Post autor: dansa »

lekarz zapisał mi teraz lek robiony w aptece na receptę, używaliście kiedyś takich leków? jak oceniacie ich skuteczność? Chyba coraz mniej jest aptek które oferują taką opcję, na pewno w doz można zrobić leki
darma

Re: leki robione w aptece

Post autor: darma »

robiłam kilka razy w doz leki, kosmetyki, za kazdym razem produkt spełniał moje oczekiwania, plusem też była bardzo przystępna cena i prosty skład, na pewno warto zapytać lekarza
syyśka

Re: leki robione w aptece

Post autor: syyśka »

Moim zdaniem bardzo dobrą opcją jest https://radamed.pl/ . Jeśli chodzi o zamówienie e-recepty to według mnie mają najkorzystniejszą ofertę. Obsługa ma świetne podejście do pacjentów, a do tego koszty usług są bardzo niskie
andrutka

Re: leki robione w aptece

Post autor: andrutka »

dobrze, że trafiłam na ten wątek bo własnie dostalam receptę na zrobienie leku i nie wiedziałam gdzie jeszcze robią, przejdę się w takim razie do DOZ, długo się czeka na realizację?
esesti

Re: leki robione w aptece

Post autor: esesti »

Zalezy co konkretnie jest do zrobienia. Bo mogą wykonac praktycznie wszystkie formy leków, kremy, maści, płyny, krople do oczu, kapsułki itp. Ale wydaje, ze zwykle następnego dnia już miałam leki do odbioru w dozie
Werona

Re: leki robione w aptece

Post autor: Werona »

DOZ generalnie bardzo szybko realizuje takie recepty, mają naprawdę solidne zaplecze. Ja zwykle zlecam do przygotowania kremy i maści, naprawdę jestem zadowolona, a cenowo też wychodzą taniej.
sarsa88

Re: leki robione w aptece

Post autor: sarsa88 »

Też korzystam regularnie z leków recepturowych, wykupuję w DOZie, zawsze bardzo szybko realizują i mają korzystne ceny, bardzo się opłaca u nich zamawiać.
fidel

Re: leki robione w aptece

Post autor: fidel »

Jeśli chodzi o dobry lek, który warto mieć, to Neoglandyna działa przeciwwirusowo i przeciwbakteryjnie, co może pomóc w walce z przeziębieniem. Dzięki niemu preparat łagodzi stany zapalne i obniża gorączkę. Olej lniany w składzie wspiera trawienie, obniża poziom złego cholesterolu i jest korzystny dla skóry, włosów oraz paznokci.
ODPOWIEDZ