Projekt od intusgroup.pl

Projekty, nieruchomości, wyposażenie. Polecamy strony z meblami, opowiadamy o projektowaniu mieszkania, dzielimy się opiniami.
Awatar użytkownika
Julita
Posty: 1
Rejestracja: 31 gru 2020, 14:31

Projekt od intusgroup.pl

Post autor: Julita »

Hej! Szukam osób, które korzystały z usług intusgroup.pl. Co możecie mi na ich temat powiedzieć? Najbardziej interesuje mnie fakt, czy współpraca z nimi nie jest trudna. Koniecznie dajcie znać :)
Awatar użytkownika
Ildefonsa
Posty: 1
Rejestracja: 27 kwie 2021, 16:05

Re: Projekt od intusgroup.pl

Post autor: Ildefonsa »

Współpraca z Intus Group to czysta przyjemność i to głównie dlatego, że umieją słuchać, a pomysły klienta przeradzają w rzeczywistość. Gdyby nie oni nie wiedziałabym, jak ważna dla wykonania kompleksowego projektu jest inwentaryzacja wnętrz. Z czystym sumieniem ich polecam.
sótto

Re: Projekt od intusgroup.pl

Post autor: sótto »

Nie wiem, jakie aranżacje wnętrz macie robić, ale na pewno warto pomyśleć o czymś takim jak na przykład cegła na ścianie w salonie . Co jednak mocna stylizacja, która ma wpływ na resztę, to mocna stylizacja. Mi się to wydaje sensowne, ale nie wiem, jak to Wy widzicie. Jakieś pomysły?
Awatar użytkownika
rumaczek
Posty: 282
Rejestracja: 05 lis 2019, 20:46

Re: Projekt od intusgroup.pl

Post autor: rumaczek »

Niestety ja tych rozwiązań nie znam więc również nie bardzo mogę się na ich temat w ogóle wypowiadać. Za to jestem zdania, że fajnie sprawdzają się na podłogach dywany i tym samym w pokoju dziecięcym. W sumie sprawdź gdyż właśnie te dywany do pokoju dziecięcego również posiadają wszelkie niezbędne atesty.
ava

Re: Projekt od intusgroup.pl

Post autor: ava »

Ildefonsa pisze: 11 maja 2021, 18:27 Współpraca z Intus Group to czysta przyjemność i to głównie dlatego, że umieją słuchać, a pomysły klienta przeradzają w rzeczywistość. Gdyby nie oni nie wiedziałabym, jak ważna dla wykonania kompleksowego projektu jest inwentaryzacja wnętrz. Z czystym sumieniem ich polecam.
A to dla mnie coś nowego i całkiem ciekawego. Nie wiem jednak, czy uda mi się samej rozwikłać możliwość aranżacji domu. Jakoś tak nie mam na to planów, a Willa Parkowa 2 https://www.mgprojekt.com.pl/willa-parkowa-2 już się kończy budować. Wasze podpowiedzi będą dla mnie ważne.

motylki laurie halse anderson
ODPOWIEDZ