Strona 1 z 1

Sprzedaż nieruchomości Koszalin

: 06 paź 2020, 15:30
autor: Farid96
Witam. Mam do sprzedania mieszkanie, które odziedziczyłem po rodzicach. Pomyślałem, że warto byłoby skorzystać z pomocy pośrednika, bo sam mogę nie poradzić sobie z formalnościami. Czy ktoś z was mógłby polecić mi dobre biuro nieruchomości w Koszalinie?

Re: Sprzedaż nieruchomości Koszalin

: 16 paź 2020, 8:24
autor: Bruno1997
Moim zdaniem najlepszym biurem nieruchomości jest ANKAM. Miałem okazję współpracować z tamtejszymi agentami, kiedy szukałem lokalu pod biuro. Nie dość, że znaleźli dla mnie świetną ofertę, to jeszcze pomogli od strony formalnej, więc cały proces był sprawniejszy. Polecam!

Re: Sprzedaż nieruchomości Koszalin

: 23 paź 2020, 22:43
autor: rumaczek
Niestety ja żadnych firm zajmującymi się nieruchomościami z tego miasta nie znam i ciężko jest mi cokolwiek na ich temat powiedzieć. Mogę za to powiedzieć, że w przypadku kiedy chcemy szybko sprzedać swoje mieszkanie czy dom to firma https://kupujemym.pl/ bez zawahania skupuje właśnie nieruchomości. Ja z całej transakcji jestem bardzo zadowolony.

Re: Sprzedaż nieruchomości Koszalin

: 19 lis 2020, 11:33
autor: dziekizanic
Jak inwestować, to w coś porządnego, co zapewni dobry zwrot z inwestycji. W przypadku nieruchomości naprawdę ogromne znaczenie ma lokalizacja danego mieszkania – Warszawa Centrum to na przykład wyśmienite miejsce, które pozwoli dobrze w niedługim czasie zarobić. Polecam sobie sprawdzić na przykład tę ofertę od dewelopera https://slawbud.pl myślę, że mają wiele ciekawych propozycji w przepięknej lokalizacji. Dajcie znać, co o nich uważacie

Re: Sprzedaż nieruchomości Koszalin

: 23 gru 2020, 9:21
autor: burańek
Jeśli mamy już nieruchomość na sprzedaż, to warto wystawiać ogłoszenia na różnych portalach ogłoszeniowych. Jednym z takich portali ogłoszeniowych jest Rekin.com

Re: Sprzedaż nieruchomości Koszalin

: 17 kwie 2021, 13:33
autor: rumaczek
Nigdy nie miałem okazji być w tym mieście więc również ciężko mi cokolwiek powiedzieć na temat tamtejszego rynku nieruchomości. Mogę na pewno za to każdemu polecić ofertę dewelopera https://www.eurostyl.com.pl/oferta/nowe ... rumia.html kiedy faktycznie szukamy dobrego mieszkania w Rumi.

Re: Sprzedaż nieruchomości Koszalin

: 28 maja 2021, 15:58
autor: szokuś
W każdym mieście znajdziemy bardzo dobre i konkretne biuro nieruchomości. Bo jednak coraz chętniej korzystamy z takich możliwości. I tak też zamierzam zapoznać się z kilkoma różnymi ofertami. Ale interesuje mnie także to czy skup nieruchomości zadłużonych jest u nas także możliwa?