Pośrednictwo nieruchomości

Polecamy tu strony WWW, blogi i serwisy. Znasz dobrą stronę i chcesz się tym podzielić z innymi? Napisz!
Awatar użytkownika
cieslawa87
Posty: 1
Rejestracja: 14 lip 2020, 20:52

Pośrednictwo nieruchomości

Post autor: cieslawa87 »

Witajcie, co sądzicie na temat korzystania z usług pośredników nieruchomości? Próbowałam na własną rękę znaleźć mieszkanie w okolicach Wrocławia, ale po pierwsze ofert jest dużo, a po drugie boję się, że nie poradzę sobie z formalnościami. Pomyślałam, żeby skontaktować się z Do-Expert. Znacie tamtejszych agentów?
Awatar użytkownika
stoisława_65
Posty: 1
Rejestracja: 10 lis 2020, 12:20

Re: Pośrednictwo nieruchomości

Post autor: stoisława_65 »

To, co wyróżnia agentów z Do-Expert to ich wieloletnie doświadczenie i kompleksowe podejście do klienta. W zasadzie już na tej podstawie powinnaś poczuć się zachęcona do skontaktowania się z nimi. Ja powiem tyle, że dzięki nim znalazłam swój wymarzony dom wolnostojący na sprzedaż. Podsumowując, polecam!
Paweł

Re: Pośrednictwo nieruchomości

Post autor: Paweł »

Interesujące oferty posiada agencja nieruchomości we Wrocławiu n-home. Sam nawet myślałem o zakupie mieszkania od nich na wynajem, ewentualnie w przyszłości syn będzie miał na dobry start w dorosłe życie. Chciałbym kupić coś już urządzonego, a słyszałem, że ta firma oferuje mieszkania w świetnym standardzie. Co myślicie o tego typu inwestycjach?
Awatar użytkownika
rumaczek
Posty: 282
Rejestracja: 05 lis 2019, 20:46

Re: Pośrednictwo nieruchomości

Post autor: rumaczek »

Na dobrą sprawę ja współpracowałem praktycznie od samego początku z biurem https://bnonline.pl/ gdyż mi zależało na jak najszybszym czasie sprzedaży mojego mieszkania. W sumie bardzo fajnie, że tak się stało ponieważ u mnie plany się szybko zmieniły i miałem potrzebę szybkiej sprzedaży mojego mieszkania.
ODPOWIEDZ