Inspiracje na paznokcie

Szukasz porad i opinii dotyczących zakupów czy konkretnego sklepu? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
dąbrówka66
Posty: 1
Rejestracja: 31 gru 2021, 9:43

Inspiracje na paznokcie

Post autor: dąbrówka66 »

Hejka! czy możecie mi polecić jakieś sprawdzone stronki internetowe, w których czerpiecie inspiracje na paznokcie? Może nie jestem jakoś niebywale kreatywna, ale paznokcie robię sobie samodzielnie i wychodzi całkiem nieźle. Estetycznie :) A dla mnie to spora oszczędność, bo wiem, że teraz w salonach za paznokcie hybrydowe na naturalnej płytce trzeba zapłacić nawet 150zł :)
Awatar użytkownika
dziekizanic
Posty: 356
Rejestracja: 20 wrz 2019, 14:46

Re: Inspiracje na paznokcie

Post autor: dziekizanic »

Ciekawe artykuły dotyczące urody, można bezproblemowo znaleźć na tej stronie internetowej: https://ls-city.pl/uroda/jak-przedluzyc ... warunkach/ znajdziecie sporo ciekawych wpisów. Przeczytałam ten artykuł o stylizacji paznokci i muszę przyznać, że nawet nie zdawałam sobie sprawy z wielu patentów, o których była mowa w tym artykule.
loksa

Re: Inspiracje na paznokcie

Post autor: loksa »

Często przeglądam instagrama szukając jakichś inspiracji. Opcji jest wiele ale trochę gorzej z moimi umiejętnościami. Fajne jest to, że mają nawet kilka podstawowych kolorów lakierów plus różne topy do paznokci i już jest wiele kombinacji do wykorzystania. Często eksperymentuję z błyskiem i matem w manicure.
ODPOWIEDZ