Strona 1 z 1

Gdzie po odzież turystyczną?

: 14 sie 2021, 16:22
autor: milowita
Cześć wszystkim. Podpowiedzcie mi, czy odzież turystyczna w sklepach internetowych jest dobrej jakości? Widziałam sporo korzystnych ofert, ale jeszcze nigdy nie zdecydowałam się na zakupy, więc myślę, że czas najwyższy się przemóc. Co myślicie? Nie da się ukryć, że taka forma zakupów to spora oszczędność.

Re: Gdzie po odzież turystyczną?

: 23 wrz 2021, 20:30
autor: Grażyna
Ja raczej nie chodzę w takiej odzieży i muszę przyznać, że jeśli chodzi o mnie to przede wszystkim lubię ubierać się elegancko. Nawet jakiś czas temu miałam okazję zapoznać się z ciekawym wpisem https://hatfactory.pl/pl/blog/kapelusz- ... -welur-n44 gdzie bardzo fajnie opisano kapelusze filcowe za którymi ja przepadam.

Re: Gdzie po odzież turystyczną?

: 23 wrz 2021, 20:52
autor: Maryśka
Dla nas wakacje zawsze muszą kojarzyć się z intensywnym uprawianiem sportu . Bardzo chętnie więc spędzamy wakacje w górach, gdzie niemalże każdego dnia wyruszamy na szlaki górskie. W tym roku odwiedziliśmy Poronin i stamtąd Tatry już stały dla nas otworem. Oczywiście w góry wychodzimy odpowiednio przygotowania - jesteśmy świadomymi turystami. Najważniejszą kwestią w górach jest odpowiednie obuwie - https://www.demar.com.pl/blog/dobre-but ... -do-pracy/ , mąż jednak stwierdził ,że wykorzysta do wędrówek w górach buty robocze. Miła rację a w kieszeni zostało parę złotych.

Re: Gdzie po odzież turystyczną?

: 30 wrz 2021, 0:02
autor: Pamelka
Jeśli chodzi o ciuchy w góry, to polecam zapoznać się z ofertą odzieży marki Salewa dostępnej w outlecie internetowym https://pepegi.eu/firm-pol-1551950332-Salewa.html. Jak widać można tam takie ubrania zamówić po całkiem niewygórowanych cenach :) Może uda Wam się coś tam wybrać:)