Psycholog dla młodzieży

Polecamy apteki online. Gdzie najszybciej zostanie zrealizowane twoje zamówienie, gdzie znajdziesz najkorzystniejsze ceny leków? Dzielimy się wiedzą i doświadczeniami z zakupów.
Awatar użytkownika
sikorka
Posty: 8
Rejestracja: 08 cze 2019, 11:22

Psycholog dla młodzieży

Post autor: sikorka »

Ostatnio koleżanka mi mówiła, że jej trzynastoletnia córka ma depresję. Ja nie wiem co się z tym światem dzieje... Na szczęście ona wybrała się do specjalisty do http://centrum-futurum.pl/ i tam w miarę im pomogli. Wiem, że teraz są regularnym pacjentkami ale z córką jest lepiej.
Awatar użytkownika
Antonika
Posty: 42
Rejestracja: 06 paź 2019, 9:41

Re: Psycholog dla młodzieży

Post autor: Antonika »

Tu właśnie często pomoc osoby z zewnątrz, doświadczonego psychologa, który zobaczy jak sprawa wygląda z zewnątrz, będzie najlepszym rozwiązaniem. Myślę, że skierowanie się do poradni http://poradniasalomon.com.pl/specjalisci/ będzie bardzo dobrym wyborem. Znajdziecie tu pomoc przy nadmiernym stresie, uzależnieniu od internetu, alkoholu, czy też pomoc przy depresji. Ich specjaliści cechują się wysoką empatią co jest ważne.
Awatar użytkownika
Czajka
Posty: 49
Rejestracja: 25 maja 2019, 10:14

Re: Psycholog dla młodzieży

Post autor: Czajka »

Straszne jest to, że coraz więcej dzieci cierpi na choroby psychiczne, a jeszcze gorsze chyba, gdy wpadają w uzależnienie. Mojej sąsiadki syn to nastolatek, a już ma problem z alkoholem. Właściwie to nawet nie wiadomo jak takiemu chłopakowi pomóc. Można by na przykład skontaktować się z Ośrodkiem Wiosenna, w którym leczą między innymi taki nałóg. Jednak o szczegóły trzeba by było zapytać się indywidualnie.

green ways jęczmień
Awatar użytkownika
Katierina
Posty: 24
Rejestracja: 17 wrz 2019, 18:13

Re: Psycholog dla młodzieży

Post autor: Katierina »

Bardzo polecam tez Centrum Psychologiczne Sens w Mińsku mazowieckim. Bardzo rzetelna pomoc z ich strony. Rownież zajmują się terapią młodzieży i o zgrozo dzieci :( Ja nie wiem co to sie dzisiaj dziejez tymi najmłodszymi, ze przeżywają jakąkolwiek depresję :( Młodzież to jeszcze jakoś zrozumiałe, ale dzieci ?:(
Awatar użytkownika
amandzia
Posty: 31
Rejestracja: 08 maja 2019, 15:23

Re: Psycholog dla młodzieży

Post autor: amandzia »

Jest wiele innych uzależnień. Z alkoholem nie ma żartów bo jest to bardzo szybka droga do uzależnienia dlatego jakby ktoś potrzebował pomocy psychoterapeuty to polecam Ośrodek terapii uzależnień Forest . Nigdy nie jest za późno na skorzystanie z pomocy dlatego warto pomóc tez swoim bliskim w walce z nałogiem. Leczą tam uzależnienia od alkoholu, narkotyków ale też uzależnienie od gier komputerowych i internetu
Awatar użytkownika
Marysia82
Posty: 80
Rejestracja: 28 maja 2019, 14:37

Re: Psycholog dla młodzieży

Post autor: Marysia82 »

Depresja to poważna choroba. Trzeba pamiętać, że nie każde obniżenie nastroju u nastolatka, to depresja. Tu potrzebna jest odpowiednia diagnostyka i znalezienie przyczyny, którą następnie można wyeliminować. Widzę sikorka, że jesteś z Łodzi. Jeśli koleżanka też to daj jej ten numer telefonu 42 644 44 44 . To telefon do klinki PsychoMedic w Łodzi, która prowadzi także terapię dla młodzieży. Dziewczynką zajmą się specjaliści i z pewnością będą mogli jej pomóc.

zachodni wbk s.a
Awatar użytkownika
olka
Posty: 42
Rejestracja: 09 maja 2019, 8:34

Re: Psycholog dla młodzieży

Post autor: olka »

Bardzo współczuję Twojej koleżance. To okropna choroba, nie powinna dotykać młodych. Tak samo jak uzależnienia, ale na nie to oni są szczególnie podatni. Moja córka uzależniła się od hazardu i trochę od alkoholu. Zapiszę ją raczej do ośrodka Nefo, gdzie mogą jej pomóc. Widziałam, że mają nowatorski system leczenia uzależnień.
Awatar użytkownika
malgorzata1234
Posty: 1
Rejestracja: 06 kwie 2020, 10:20

Re: Psycholog dla młodzieży

Post autor: malgorzata1234 »

Ja też polecam ośrodek Nefo! Mój teściu tam się leczył i wrócił jako inny człowiek! TO trudny czas dla rodziny, ale warto przez to przejść, więc nie zastanawiaj się! Pracują tam sami doświadczenie terapeuci!
Awatar użytkownika
rwitting
Posty: 4
Rejestracja: 11 kwie 2020, 15:08
Lokalizacja: Przeciszów

Re: Psycholog dla młodzieży

Post autor: rwitting »

Ile kosztuje godzina konsultacji/terapii u takiego psychologa?
Awatar użytkownika
brain09
Posty: 3
Rejestracja: 13 kwie 2020, 12:13
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Psycholog dla młodzieży

Post autor: brain09 »

Podobno zajęte są już terminy do czerwca.
Awatar użytkownika
tillman.karl
Posty: 1
Rejestracja: 28 lip 2020, 16:54
Lokalizacja: Poznań

Re: Psycholog dla młodzieży

Post autor: tillman.karl »

Gabinet terapeutyczny jest to miejsce, gdzie bardzo ważna jest profesjonalna wiedza i podejście do problemów spotykanych przez każdego człowieka. W tym miejscu wykorzystuje się aktualne metody związane z diagnozą i terapią.

______________________
gabinet terapeutyczny

lzkr6b
Awatar użytkownika
ericka.raynor
Posty: 4
Rejestracja: 02 sie 2020, 12:27
Lokalizacja: Olkusz

Re: Psycholog dla młodzieży

Post autor: ericka.raynor »

Warto skontaktować się z taką osobą jeśli dziecko zachowuje się niepokojąco.
Bożena

Re: Psycholog dla młodzieży

Post autor: Bożena »

Oczywiście, że tak. Przecież odpowiednia pomoc psychologiczna może być w tym temacie wręcz kluczowa. Właśnie dlatego ja polecam Wam, że zanim wybierzecie się do lekarza po pramolan, to w pierwszej kolejności porozmawiajcie z dobrym specjalistą, który pomoże Wam zacząć sobie lepiej radzić z własnymi problemami.
Awatar użytkownika
Ania33
Posty: 46
Rejestracja: 12 maja 2020, 14:29

Re: Psycholog dla młodzieży

Post autor: Ania33 »

Psycholog dziecięcy, to coraz częściej odwiedzany specjalista, nic w tym dziwnego. Dzieci coraz szybciej dorastają, dostają telefony, zakładają portale społecznościowe, gdzie jest mnóstwo hejtu i nienawiści. Warto wybrać sprawdzonego terapeutę, który ma dobre podejście do dzieci i młodzieży, żeby nie zniechęcić młodej osoby. Polecam http://psychologswidnica-malek.pl/psycholog-dzieciecy/, jest to miejsce przyjazne dzieciom, terapeuta nastawiony na pomoc dziecku i współpracę z rodzicami.
Awatar użytkownika
nudla
Posty: 77
Rejestracja: 05 gru 2019, 13:50

Re: Psycholog dla młodzieży

Post autor: nudla »

Pewnie słyszeliście już o centrum medycznym Polmed? Korzystam z ich usług od ponad roku i bardzo polecam, nie zawiedli mnie w żadnej sprawie. Szybkie wizyty, lekarze z profesjonalnym i indywidualnym podejściem do pacjenta. Tutaj https://polmed.pl/ macie namiar na ich stronę, gdzie znajdziecie więcej informacji.

ławostół hades
Awatar użytkownika
jorka
Posty: 112
Rejestracja: 05 gru 2019, 13:50

Re: Psycholog dla młodzieży

Post autor: jorka »

Jeśli wahasz się co do wyboru specjalisty to popytaj wśród znajomych, przeczytaj opinie w internecie. Ja właśnie tak zrobiłam i ostatecznie zdecydowałam się na wideokonsultacje w https://psychomedic.online/ Jestem dopiero po 3 "wizytach" i czuję się znaczie lepiej. W końcu moglam opowiedzieć o tym co mnie dręczy, bez oceniania i wytykania błędów.
Okoń

Re: Psycholog dla młodzieży

Post autor: Okoń »

Wiele osób potrzebuje pomocy psychologa, nie zdając sobie z tego sprawy, a naprawdę moze to pomoc. Polecam Wam serdecznie wizytę u psycholog sosnowiec lub psychoterapia poznawczo-behawioralna . Jezeli potrzebujecie pomocy to jest to oferta idealna dla Was. Polecam serdecznie i pozdrawiam.
Aneta Rucińska

Re: Psycholog dla młodzieży

Post autor: Aneta Rucińska »

Coraz więcej gabinetów posiada aplikację, której zadaniem jest elektroniczne zarządzanie dokumentacją. W gabinecie lekarskim do którego chodzę, wszystko odbywa się drogą elektroniczną. Rejestracja i wgląd do historii choroby. Dla mnie jest to bardzo przydatne gdyż często zapominałam badań, a teraz nie musze ich nosić bo lekarz ma wszystko w komputerze.
madziuś

Re: Psycholog dla młodzieży

Post autor: madziuś »

Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Otóż mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę swojego cennego czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań sprawdź ten link https://www.fizjo-pro.com.pl
Eluńka

Re: Psycholog dla młodzieży

Post autor: Eluńka »

Moim zdaniem kluczem będzie przede wszystkim to, byście zawsze dobierali takie rozwiązania, które najlepiej sprawdzą się w Waszym przypadku. Wiem, że świetni psychologowie przyjmują w https://psychomedic.pl/psychiatra-krakow/ dlatego też koniecznie powinniście sprawdzić jakość świadczonego przez nich wsparcia. Czuję, że może być to dla Was idealnym wyborem, sami się o tym przekonajcie.
Dżesika

Re: Psycholog dla młodzieży

Post autor: Dżesika »

Najważniejszą rzeczą dzisiaj będzie przede wszystkim racjonalne podejście do tematu doboru odpowiedniego psychologa. Ja już teraz mogę Wam podpowiedzieć, byście zajrzeli do https://psychomedic.pl/psychiatra-lodz/ i sami się przekonali, co realnie moglibyście zdziałać w tym zakresie. Wiem, że w Psychomedic możecie liczyć na najlepsza opiekę psychologiczną, więc koniecznie już teraz tam zajrzyjcie.
Bakłażan

Re: Psycholog dla młodzieży

Post autor: Bakłażan »

To dobry wybór. Zawsze warto kierować się w tak ważnych tematach przede wszystkim Waszym dobrem. Akurat w Polsce mamy naprawdę dobrych psychologów, co dzisiaj widać na przykładzie chociażby https://psychomedic.pl/psychiatra-lodz/ Myślę, że może być to dla Was bardzo ciekawym wyborem, więc śmiało już teraz tam zaglądajcie.
Lidia Chorzeń

Re: Psycholog dla młodzieży

Post autor: Lidia Chorzeń »

Depresja jest bardzo delikatnym tematem warto na pewno udać się do dobrego psychologa. Od siebie mogę polecić bloga pisanego przez bardzo dobrych psychologów z Wetalk, na którym poruszany jest temat depresji. Między innymi można dowiedzieć się jak właściwie pomóc bliskiej osobie, która zmaga się z tą chorobą.
Awatar użytkownika
jorka
Posty: 112
Rejestracja: 05 gru 2019, 13:50

Re: Psycholog dla młodzieży

Post autor: jorka »

Tak się składa, ze i ja ostatnio szukałam psychologa dla swojej nastoletniej córki. łatwo nie było, ale w końcu trafiłam na https://centrum-terapii.pl/ Wizyty w tym miejscu okazałay się strzałem w 10. Najlepiej będzie jeśli sami poczytacie opinie na temat ich terapii.

tonery regeneracja kraków
ODPOWIEDZ