Adwokat kościelny

Polecamy apteki online. Gdzie najszybciej zostanie zrealizowane twoje zamówienie, gdzie znajdziesz najkorzystniejsze ceny leków? Dzielimy się wiedzą i doświadczeniami z zakupów.
Awatar użytkownika
Antek76
Posty: 104
Rejestracja: 22 paź 2019, 9:06

Adwokat kościelny

Post autor: Antek76 »

Dziwi mnie to, dlaczego dzisiaj wiele osób nie ma pojęcia o istnieniu takiego działu jak adwokaci kościelni. A przecież wielu osobom mogłoby się bardzo przydać ich wsparcie. Właśnie dlatego warto zajrzeć do https://www.adwokatkoscielny.pl/ i sprawdzić, jakie stwarza to przed Wami możliwości.
Awatar użytkownika
rumaczek
Posty: 282
Rejestracja: 05 lis 2019, 20:46

Re: Adwokat kościelny

Post autor: rumaczek »

To jest chyba dość rzadka funkcja i ja się nigdy nie spotkałem z sytuacją aby ktoś był adwokatem kościelnym. W moim przypadku kiedy czegoś nie wiem z zakresu prawa to w kancelarii https://jakubowskazawada.com/ mogę liczyć na pewno na skuteczną pomoc.
Awatar użytkownika
dziekizanic
Posty: 369
Rejestracja: 20 wrz 2019, 14:46

Re: Adwokat kościelny

Post autor: dziekizanic »

Mam pytanie do Was - czy współpracujecie z kancelariami prawniczymi, które pomagają Wam w ogarnianiu spraw typu umowy, kontrakty, prawo pracy? Mnie trochę ten temat zaczął przerastać i zastanawiam się nad taka opcją. Tutaj : www.privatelawyers.pl znalazłam świetną ofertę, co o niej sądzicie?
Awatar użytkownika
terenia
Posty: 12
Rejestracja: 21 lut 2020, 19:16

Re: Adwokat kościelny

Post autor: terenia »

Jedyna osoba która mi przychodzi do głowy to mec. Cejrowski. Nie wiem, czy akurat takie sprawy prowadzi ale z pewnością podpowie co i jak robić dalej
ODPOWIEDZ