Antykoncepcja

Polecamy apteki online. Gdzie najszybciej zostanie zrealizowane twoje zamówienie, gdzie znajdziesz najkorzystniejsze ceny leków? Dzielimy się wiedzą i doświadczeniami z zakupów.
Awatar użytkownika
Kawoszka
Posty: 107
Rejestracja: 28 paź 2019, 10:31

Antykoncepcja

Post autor: Kawoszka »

Jakie metody antykoncepcji polecacie?
Awatar użytkownika
Pamelka
Posty: 434
Rejestracja: 08 lip 2019, 16:39

Re: Antykoncepcja

Post autor: Pamelka »

Według mnie bardzo dobrą i skuteczną, a co najważniejsze bezpieczną metodą antykoncepcji są plastry antykoncepcyjne, na przykład takie, jak te na stronie https://www.e-umed.pl/produkt/evra-plastry. Takie plastry praktycznie nie powodują żadnych skutków ubocznych, w odróżnieniu od tabletek hormonalnych, na które niestety sporo osób narzeka.
Awatar użytkownika
Khiik
Posty: 25
Rejestracja: 16 gru 2019, 22:53

Re: Antykoncepcja

Post autor: Khiik »

miałam kiedyś plastry ale zrezygnowałam i przeszłam na pigułki

Nie płaci za SEO sprawdź w BIG UWAGA !!!
Awatar użytkownika
titoto
Posty: 31
Rejestracja: 19 lis 2019, 21:02

Re: Antykoncepcja

Post autor: titoto »

Ja podobnie, tabletki belara które biorę są dla mnie najwygodniejszą metodą którą do tej pory stosowałam. Zero skutków ubocznych, jedyne co muszę pamiętać to by codziennie o stałej porze przyjąć tabletkę
Awatar użytkownika
Agataa
Posty: 3
Rejestracja: 04 lut 2020, 9:44

Re: Antykoncepcja

Post autor: Agataa »

Hej, powiem tak krótko i na temat, bo w życiu jak to wżyciu, różnie bywa... Nieplanowana ciąża, brak stałego partnera, choć i zdarza się to w małżeństwie czy stałych związkach, ale niestety nie jesteśmy w stanie tego dalej ciągnąc i co wówczas w takiej sytuacji…, teraz już wiem bo przyszli mi z pomocą specjaliści, których znalazłam na stronie https://wszystko-o-aborcji.pl/ - dokładnie tak wpisałam w google wszystko o aborcji i wyskoczyła mi ta strona. Udzielono mi tam wsparcia, udzielono wszelkich informacji, kurację przeszłam i zniosłam bardzo dobrze, to sprawdzone i zaufane źródło.

the sims 4 poradnik
Awatar użytkownika
majes
Posty: 15
Rejestracja: 24 lut 2020, 9:28

Re: Antykoncepcja

Post autor: majes »

Temat na czasie... ;)
Awatar użytkownika
emem
Posty: 89
Rejestracja: 28 maja 2019, 23:40

Re: Antykoncepcja

Post autor: emem »

dokładnie
gość

Re: Antykoncepcja

Post autor: gość »

Żeby później nie mieć żadnych problemów to warto jest zadbać o antykoncepcję. Może najpierw wizyta u ginekologa, a on już pomoże nam wybrać taką któa będzie najbardziej odpowiednia dla naszego organizmu. Trzeba pamiętać, że hormony muszą być dobrane odpowiednie.
ramońka

Re: Antykoncepcja

Post autor: ramońka »

Ja już od dłuższego czasu stosuję tabletki antykoncepcyjne vines i zdecydowanie jestem z nich zadowolona. Oczywiście jest wiele rożnych metod jeśli chodzi o zabezpieczanie się przed ciążą, ale tutaj jaka będzie najlepsza dla Ciebie to musisz dokładnie skonsultować to wszystko ze swoim ginekologiem.
Ełłka

Re: Antykoncepcja

Post autor: Ełłka »

Gdyby antykoncepcja zawiodła i zdecydowałybyście się usunąć ciążę to klinika Stonava jest godna zaufania. Można w niej legalnie przerwać ciążę, ponieważ jest to czeska klinika, a prawo czeskie dopuszcza legalnej aborcji do 12 tygodnia ciąży. Klinika jest w miejscowości Stonava, oddalonej 5 km od Polski.
izuniaś

Re: Antykoncepcja

Post autor: izuniaś »

Pamelka pisze: ↑28 gru 2019, 18:29 Według mnie bardzo dobrą i skuteczną, a co najważniejsze bezpieczną metodą antykoncepcji są plastry antykoncepcyjne, na przykład takie, jak te na stronie https://www.e-umed.pl/produkt/evra-plastry. Takie plastry praktycznie nie powodują żadnych skutków ubocznych, w odróżnieniu od tabletek hormonalnych, na które niestety sporo osób narzeka.
No i przez plastry zaszłam w ciaże, nie zadziałały jak powinny.. Na szczeście za granicą można usunać ciążę https://www.kliniki-czechy.pl/
gęś

Re: Antykoncepcja

Post autor: gęś »

gość pisze: ↑17 lut 2021, 0:34 Żeby później nie mieć żadnych problemów to warto jest zadbać o antykoncepcję. Może najpierw wizyta u ginekologa, a on już pomoże nam wybrać taką któa będzie najbardziej odpowiednia dla naszego organizmu. Trzeba pamiętać, że hormony muszą być dobrane odpowiednie.
Nie zawsze jednak pomaga to uniknąć ciąży :oops: Na szczęście klinika w Opavie pomoże, jeśli tylko zajdzie taka potrzeba.
żuśil1209

Re: Antykoncepcja

Post autor: żuśil1209 »

Ełłka pisze: ↑01 lip 2021, 16:39 Gdyby antykoncepcja zawiodła i zdecydowałybyście się usunąć ciążę to klinika Stonava jest godna zaufania. Można w niej legalnie przerwać ciążę, ponieważ jest to czeska klinika, a prawo czeskie dopuszcza legalnej aborcji do 12 tygodnia ciąży. Klinika jest w miejscowości Stonava, oddalonej 5 km od Polski.
Z tego co wiem, terminy tam są bardzo odległe. Wybrałam klinikę https://www.klinika-aborcyjna-stonava.pl/. Szok - świetna obsługa, miła i cierpliwa. Za zabieg zapłaciłam ok 2000 zł.
arueenaa

Re: Antykoncepcja

Post autor: arueenaa »

Czy macie świadomość, że istnieje tabletka awaryjna, antykoncepcja awaryjna? Inaczej nazywana jest tabletką dzień po i możecie o niej tu https://strefa.biz/zdrowie-i-uroda/kied ... skuteczna/ przeczytać. Jeśli doszłoby do zapłodnienia, jest w stanie to przerwać. Sądzę, że to uratowało niejednej kobiecie sytuację życiową.
ODPOWIEDZ