apteka stacjonarna

Polecamy apteki online. Gdzie najszybciej zostanie zrealizowane twoje zamówienie, gdzie znajdziesz najkorzystniejsze ceny leków? Dzielimy się wiedzą i doświadczeniami z zakupów.
elisa

apteka stacjonarna

Post autor: elisa »

a jaką aptekę stacjonarną polecacie?? Moi rodzice nie dają się namówić do aptek internetowych, zresztą wiadomo też że ne wszystko da się kupić, jest problem z receptami, gdzie stacjonarnie można kupić najtaniej?
Kesta

Re: apteka stacjonarna

Post autor: Kesta »

Tak porównując ceny w aptekach to doz wychodzi najtaniej, ostatnio często robię takie porównania i szczerze mówiąc różnice są naprawdę spore, dlatego jeśli chodzi o leki czy suplementy to ostatnio zaopatruję się już tylko w doz.
beetroot

Re: apteka stacjonarna

Post autor: beetroot »

mam kilka aptek w okolicy i z moich obserwacji wynika że w DOZ jest najtaniej, można kupić wszystkie potrzebne produkty w jednym miejscu bo mają bardzo duży asortyment, jeśli masz blisko to polecam
elisa

Re: apteka stacjonarna

Post autor: elisa »

dziewczyny super że mi podpowiedziałyście byłam w doz zrobiłam zakupy i faktycznie nie mają drogo i nawet udało mi się wszystkie potrzebne rzeczy kupić, cieszę się, że chociaż tam będę mogla kupic leki taniej
Bolio

Re: apteka stacjonarna

Post autor: Bolio »

Super jest to, że w dozie stacjonarnie można kupić leki i suplementy tak tanio. Szczególnie, kiedy wokół wszystko tak bardzo poszło do góry. Ja jestem bardzo zadowolona, bo mam doz niedaleko.
gruszeczka

Re: apteka stacjonarna

Post autor: gruszeczka »

Masz rację, a z leków przecież nie możesz zrezygnować i ich nie kupić. Też doceniam dbam o zdrowie i ich ceny bo mają dobre okazje zarówno na leki na receptę jak i na suplementy.
alinka

Re: apteka stacjonarna

Post autor: alinka »

Co jakiś czas porównuję ceny w róznych aptekach i z tego, co widzę to w dozie wciąż nic się nie zmieniło. Mają najlepsze ceny wśród wszystkich moich okolicznych aptek
ewelka

Re: apteka stacjonarna

Post autor: ewelka »

Ja też kupuję w dozie, moim zdaniem mają najlepsze ceny. Przynajmniej jeśli chodzi o apteki w mojej okolicy, w których ceny porównywałam. W dozie wyszło mi najtaniej
azura

Re: apteka stacjonarna

Post autor: azura »

To tak jak u mnie, aptek jest sporo, ale mimo wszystko jak zrobiłam porównanie to w aptece DOZ wszystkie moje leki miały najlepszą cenę więc kupuję tylko u nich.
Awatar użytkownika
karina
Posty: 18
Rejestracja: 01 cze 2019, 15:41

Re: apteka stacjonarna

Post autor: karina »

Jeśli chodzi o apteki stacjonarne to DOZ ma naprawdę dobre ceny. Wszędzie ceny rosną, a u nich stoją w tym samym miejscu. Taka oszczędność to naprawdę dużo.
lavinka

Re: apteka stacjonarna

Post autor: lavinka »

Ja tez tam kupuję regularnie, mają szeroki asortyment, bardzo dobre ceny. No i też akurat aptekę doz mam pod nosem :) Nie opłaca mi się kupować w innych, bo drożej i dalej ;)
ODPOWIEDZ