Apteka w sieci

Polecamy apteki online. Gdzie najszybciej zostanie zrealizowane twoje zamówienie, gdzie znajdziesz najkorzystniejsze ceny leków? Dzielimy się wiedzą i doświadczeniami z zakupów.
Awatar użytkownika
itada
Posty: 38
Rejestracja: 28 maja 2019, 18:42

Apteka w sieci

Post autor: itada »

Dzień dobry, chciałabym zapytać, czy kupowaliście w tej aptece https://www.apteka-leki.pl/ pampersy dla dziadków? Okazuje się, że są prawie o 30% tańsze niż te w naszych aptekach w mieście i zastanawiam się, czy nie warto byłoby ich zamówić. Czy to taka sama jakość ? Jak wygląda magazyn takiej internetowej apteki? Można mu zaufać, czy nie za bardzo?
dokładność

Re: Apteka w sieci

Post autor: dokładność »

itada pisze: ↑29 wrz 2019, 11:50 Jak wygląda magazyn takiej internetowej apteki?
Prawdopodobnie podobnie do innych magazynów aptekarskich. Po prostu nie mają stacjonarnych "sklepów z lekami", tylko wysyłają je bezpośrednio do odbiorców. Przy współczesnej technologii odpowiednie zorganizowanie i zoptymalizowanie łańcucha dostaw nie powinno sprawiać większych trudności. A specjalistyczne narzędzia magazynowe, takie jak te https://www.consafelogistics.com/pl/rozwiazania/wms/ da się dostosować do właściwie każdej branży. Podejrzewam, że farmaceutyczno-aptekarskie firmy też z nich korzystają.
ODPOWIEDZ