Co na swędzenie skóry/ świąd ?

Polecamy apteki online. Gdzie najszybciej zostanie zrealizowane twoje zamówienie, gdzie znajdziesz najkorzystniejsze ceny leków? Dzielimy się wiedzą i doświadczeniami z zakupów.
liść

Co na swędzenie skóry/ świąd ?

Post autor: liść »

Witajcie, mam pytanie może śmieszne się wam wydać, ale czy odczuwacie swędzenie skóry? U mnie szczególnie daje się to we znaki na piersiach, brzuchu i nogach...po podrapaniu się pozostają czerwone plamy, które utrzymują się koło 2 dni... wcześniej mniej swędziało, a teraz staje się to bardzo uciążliwe...Już nie wiem jakich kosmetyków używać. Na razie kupiłam żel do twarzy na AZS, o ten https://hermzlabs.pl/collections/frontp ... wash-500ml , bo czytałam bardzo dobre opinie o nim, a może u mnie to początek właśnie AZS. Co sądzicie? Poratujcie proszę
wróżka87

Re: Co na swędzenie skóry/ świąd ?

Post autor: wróżka87 »

Liść, też wypróbuj sobie kurację kapsułkami Neoglandyna (3 razy dziennie łykaj koniecznie). To specjalna kompozycja oleju lnianego, oleju z ogórecznika i kwasów tłuszczowych. Wspaniale działa na suchą, łuszczącą się skórę czy problemy z AZS, trądzikiem itd. Ja niesamowicie doceniam i zachęcam do wypróbowania kuracji.
ODPOWIEDZ