Doczepiane włosy?

Polecamy apteki online. Gdzie najszybciej zostanie zrealizowane twoje zamówienie, gdzie znajdziesz najkorzystniejsze ceny leków? Dzielimy się wiedzą i doświadczeniami z zakupów.
Awatar użytkownika
Kawoszka
Posty: 107
Rejestracja: 28 paź 2019, 10:31

Doczepiane włosy?

Post autor: Kawoszka »

Witajcie,
czy ktoś z Was ma może doczepiane włosy?
Awatar użytkownika
Pamelka
Posty: 434
Rejestracja: 08 lip 2019, 16:39

Re: Doczepiane włosy?

Post autor: Pamelka »

Ja nigdy nie miałam doczepianych włosów, ale planuję sobie takie zrobić na własny ślub. Jak sądzicie, czy to dobry pomysł? Widziałam, że firma Remy Hair oferuje różne rodzaje takich włosów, które mogą być doczepione na różne sposoby. Jak sądzicie, które z nich będą wyglądały najbardziej naturalnie?
Awatar użytkownika
olka
Posty: 42
Rejestracja: 09 maja 2019, 8:34

Re: Doczepiane włosy?

Post autor: olka »

Można doczepić, ale naturalne. One najlepiej wyglądają bo i przy odpowiedniej pielęgnacji https://online-perfumy.pl/294-pielegnacja-wlosow , mogą świetnie imitować nasze własne kosmyki. Faktem jest to, że te syntetyczne owłosienie będzie z czasem wyglądać coraz gorzej i będziemy wiedzieli, że to co ktoś ma na głowie, to nie jego naturalne włosy. A wiele osób chce to ukryć.
Awatar użytkownika
titoto
Posty: 31
Rejestracja: 19 lis 2019, 21:02

Re: Doczepiane włosy?

Post autor: titoto »

Mi się nie podobają doczepiane włosy bo to sztucznie wygląda.Lepiej już kupić sobie naturalną perukę w https://perukikielce.pl/ , ona wygląda zupełnie jak prawdziwe włosy, nawet znajomi nie zauważą różnicy. A wiem to stąd, że moja koleżanka właśnie niedawno mi się pochwaliła, że od miesięcy nosi perukę a ja nawet nie zauważyłam :D
Awatar użytkownika
jorka
Posty: 112
Rejestracja: 05 gru 2019, 13:50

Re: Doczepiane włosy?

Post autor: jorka »

Trzeba jak najszybciej wdrożyć jakieś leczenie. Nie zrażaj się, bo efekty terapii są zazwyczaj widoczne po dłuższym czasie, więc będziesz musiała na nie poczekać. Na stronie https://osmelhores-suplementos.com.br/n ... -que-caia/ znajdziesz ciekawy artykuł na temat tego problemu, myślę że cię zainteresuje.
ODPOWIEDZ