Ginekolog

Polecamy apteki online. Gdzie najszybciej zostanie zrealizowane twoje zamówienie, gdzie znajdziesz najkorzystniejsze ceny leków? Dzielimy się wiedzą i doświadczeniami z zakupów.
Awatar użytkownika
jorka
Posty: 105
Rejestracja: 05 gru 2019, 13:50

Ginekolog

Post autor: jorka »

Często chodzicie do ginekologów?

przewody teletechniczne
Awatar użytkownika
nudla
Posty: 65
Rejestracja: 05 gru 2019, 13:50

Re: Ginekolog

Post autor: nudla »

Natomiast ja chce udać się do przychodni specjalistycznej https://cmp.med.pl/cmp-jozefoslaw/ . Słyszałam, że tam można spotkać się fachową pomocą w najróżniejszych zakresach. Ja chce się zgłosić tam do ginekologa, ponieważ mam problemy z zajściem w ciążę. Mam 30 lat, a staramy się już całkiem długo.
Awatar użytkownika
Pamelka
Posty: 434
Rejestracja: 08 lip 2019, 16:39

Re: Ginekolog

Post autor: Pamelka »

Jeśli szukałybyście sprawdzonego i godnego zaufania ginekologa w Bielsku-Białej, to polecam udać się na Jaworzańską 40. Znajduje się tam Centrum Medyczne Danea, w którym przyjmuje również specjalista ginekolog. Na wizytę możecie się też umówić przez telefon, polecam ;)
Awatar użytkownika
escape
Posty: 53
Rejestracja: 09 maja 2019, 8:15

Re: Ginekolog

Post autor: escape »

Wiesz co, ja to się tutaj http://medkorn.pl/zakres-uslug/poradnia ... ologiczna/ do dermatologa zamierzam wybrać, ale wiem ,że mają też tam świetnego ginekologa, dlatego myślę, że to właśnie tutaj się wybiorę. Nie lubię zmieniać ciągle klinik, a jak dwóch czy trzech lekarzy jest w tym samym miejscu, to dla mnie lepiej.
ODPOWIEDZ