Inwestycje

Polecamy apteki online. Gdzie najszybciej zostanie zrealizowane twoje zamówienie, gdzie znajdziesz najkorzystniejsze ceny leków? Dzielimy się wiedzą i doświadczeniami z zakupów.
Awatar użytkownika
Bezimienny867
Posty: 5
Rejestracja: 03 wrz 2019, 19:28

Inwestycje

Post autor: Bezimienny867 »

Jakie inwestycje są naprawdę opłacalne? Znacie się na tym w ogóle? Podobno tutaj http://venture-capital.info.pl/ piszą o tym jak skutecznie inwestować.
To smutne, że głupcy są tak pewni siebie, a ludzie mądrzy, tak pełni wątpliwości
Awatar użytkownika
Finalowy98
Posty: 4
Rejestracja: 05 wrz 2019, 15:15

Re: Inwestycje

Post autor: Finalowy98 »

Każdy ma tutaj swoje własne zdanie. Musisz też pójść w tym kierunku.
...bo człowiek może wytrzymać tydzień bez picia, dwa tygodnie bez jedzenia, całe lata bez dachu nad głową, ale nie może znieść samotności.
orin

Re: Inwestycje

Post autor: orin »

najlepiej nieruchomości, najlepsze inwestycje!
WeronikaSaś

Re: Inwestycje

Post autor: WeronikaSaś »

jak widać jest bardzo dużo ciekawych pomysłów na to, jak ulokować swoje pieniądze. Jeśli dysponujecie większym kapitałem to zerknijcie sobie na rewelacyjne nieruchomości inwestycyjne na Śląsku https://metropolis.pl/. Bardzo rozbudowana i zróznicowana oferta, różne powierzchnie, dogodne lokalizacje. najważniejsze jednak jest to, ze można tu liczyć na fachowe doradztwo i profesjonalną pomoc.
ińvestor

Re: Inwestycje

Post autor: ińvestor »

Z takimi inwestycjami to nigdy nie wiadomo, jak się nie ma wystarczającego rozeznania w rynku. A to czy doradcy działają dla dobra klienta czy swojego, to już insza inszość.
Najgorsze jest to, że jak któryś taki "ekspert" sprawi, że Twoje pieniądze wyparują, to w zasadzie nic mu nie można zrobić. A przydałoby się móc wystąpić o nakaz zapłaty, tak jak tutaj https://e-sad.info.pl/epu-e-sad/nakaz-zaplaty/ zostało to opisane. Ale po nieudanej inwestycji to można się raczej spodziewać, że samemu będzie się dostawać takie pisma - jak już się wpadnie w długi przez brak środków na normalne funkcjonowanie.
xuśka

Re: Inwestycje

Post autor: xuśka »

Ja ostatnio szukałam informacji jak inwestować w fundusze inwestycyjne. Wiem jedno, nie warto robić tego na własną rękę szczególnie, jeśli nie ma się żadnego doświadczenia. Mi wpadła w oko oferta firmy Generali Investments. Szeroka gama produktów, profesjonalne doradztwo, indywidualne podejście do klienta.
nruchomość34

Re: Inwestycje

Post autor: nruchomość34 »

https://condo.pl/ jeśli dopiero poznajesz tą firmę, to wiedż , że jest to firma która swoją inwestycje realizuje w różnych nadmorskich miastach też w Gdynii więc jeżeli chcesz kupić mieszkanie pod wynajem zdala Warszawy to zdecydowanie apartamenty inwestycyjne w górach, które oferuje firma są idealne dla Ciebie. Apartamenty są różnej wielkości, z rózna liczbą pokoi. Aby więcej sie dowiedzieć zajrzyj koniecznie na ich stronę.
Awatar użytkownika
rumaczek
Posty: 282
Rejestracja: 05 lis 2019, 20:46

Re: Inwestycje

Post autor: rumaczek »

Mogę powiedzieć, że ja również poniekąd zrobiłem fajną inwestycję, gdyż udało mi się szybko sprzedać moją nieruchomość. Zgłosiłem się do firmy http://axnieruchomosci.pl/ która praktycznie od razu zdecydowała, że bez problemu skupi moje mieszkanie. W sumie takie rozwiązanie jest bardzo dobre.
Sereń

Re: Inwestycje

Post autor: Sereń »

Szukając ciekawych ofert deweloperskich we Wrocławiu i Krakowie to jak najbardziej warto tutaj zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez Lokum Deweloper https://lokum-deweloper.pl/oferta/lokum-vista/ ponieważ udało nam się również znaleźć swoje wymarzone miejsce do życia. Mają jedne z ciekawszych inwestycji, jednocześnie można liczyć na rzeczowe podejście do klienta i dotrzymanie ustalonych warunków. Mam nadzieję, że również znajdziecie optymalną opcję dla siebie, czy jako po prostu mieszkania pod wynajem :)
łełek3

Re: Inwestycje

Post autor: łełek3 »

Na pewno warto inwestować w nieruchomości, ale z głową. Ja się naszukałem sporo odpowiedniego dla mnie mieszkania. Ale udało się to zrobić w Szczecinie, u tego dewelopera - https://modehpolmo.pl/ Bardzo dobre umiejscowienie, wszędzie w sumie blisko i wszystko pod ręką
hosśik2

Re: Inwestycje

Post autor: hosśik2 »

Z dużą radością przedstawię wam firme HOSSA, która oferuje mieszkania z ciekawymi realizacjami wnętrz https://www.hossa.gda.pl/nowe-mieszkania-gdynia .Firma ta tworzy wyróżniające się wnętrza, ciekawe miejsca do życia i pracy – miejsca o wysokim standardzie i nietypowej scenerii , które wspaniale wkupiają sie w gusta mieszkańców. Polecam wam gorąco
Kamyk

Re: Inwestycje

Post autor: Kamyk »

W kontekście zakupu mieszkania od dewelopera, potencjalni nabywcy często poszukują informacji o historii firmy i jej dotychczasowych realizacjach. Deweloper z bogatym portfolio udanych projektów budowlanych może budzić większe zaufanie wśród klientów. Zapoznanie się z historią firmy i opiniami dotychczasowych nabywców jest możliwe dzięki odwiedzeniu strony https://atal.pl/ co może pomóc w podjęciu decyzji o zakupie.
ODPOWIEDZ