Jak sprawdzić swój internet

Polecamy apteki online. Gdzie najszybciej zostanie zrealizowane twoje zamówienie, gdzie znajdziesz najkorzystniejsze ceny leków? Dzielimy się wiedzą i doświadczeniami z zakupów.
Awatar użytkownika
Dalla
Posty: 85
Rejestracja: 17 cze 2019, 14:48

Jak sprawdzić swój internet

Post autor: Dalla »

Macie na to jakieś sprawdzone porady lub sugestie? Nie wiem jak się za to zabrać, a chciałbym skutecznie sprawdzić jakość swojego połączenia internetowego. Słyszałem o takiej stronie https://www.predkosc.pl/ . Podobno można tam szybko i bezpłatnie zrobić taki test. Myślicie, że jest to sprawdzone i rzetelne rozwiązanie? Koniecznie dajcie znać co uważacie.
Spokój ponad gniewem. Honor ponad nienawiścią. Siła ponad strachem
Awatar użytkownika
Lydia
Posty: 85
Rejestracja: 26 wrz 2019, 12:47

Re: Jak sprawdzić swój internet

Post autor: Lydia »

Są strony, gdzie można sprawdzić prędkość internetu. Ja na szczęście nie muszę już tego robić, bo po zmianie łącza na to od firmy Elbonet, wszystko działa ekspresowo szybko i niezawodnie.
Kądziu

Re: Jak sprawdzić swój internet

Post autor: Kądziu »

Ja też raz na jakiś czas robie speed test ale wszystko się zgadza z danymi zawartymi w umowie więc nie narzekam :) jak mieszkacie w Białymstoku i szukacie sprawdzonego dostawcy usług takich jak internet, kablówka czy telefon stacjonarny to polecam ELPOS http://elpos.net/. Sporo pakietów do wyboru, rozsądne ceny, szybka aktywacja usług.
Awatar użytkownika
Khiik
Posty: 25
Rejestracja: 16 gru 2019, 22:53

Re: Jak sprawdzić swój internet

Post autor: Khiik »

Jest sporo metod na sprawdzenie swojego internetu. Ale z reguły to czuć jak się go użytkuje. Jeśli nie jesteśmy zadowoleni to warto postawić na lepszej jakości sprzęt jak np. https://www.senetic.pl/apc/ . Tutaj znaleźć można najnowocześniejsze technologiczne rozwiązania.
Awatar użytkownika
adamka
Posty: 25
Rejestracja: 19 gru 2019, 13:44

Re: Jak sprawdzić swój internet

Post autor: adamka »

Lydia pisze: ↑02 mar 2020, 11:12 Są strony, gdzie można sprawdzić prędkość internetu.
Dokładnie, a u mnie też jest najlepszy dostawcy telewizji i internetu bo nie wyobrażam sobie żeby nie mieć dobrego łącza w dzisiejszych czasach kiedy pracuję zdalnie i ogólnie wszystko łącznie z zakupami robię przez internet
ODPOWIEDZ