Jaka apteka internetowa

Polecamy apteki online. Gdzie najszybciej zostanie zrealizowane twoje zamówienie, gdzie znajdziesz najkorzystniejsze ceny leków? Dzielimy się wiedzą i doświadczeniami z zakupów.
Awatar użytkownika
SnakeMayCry
Posty: 3
Rejestracja: 09 maja 2019, 22:31

Jaka apteka internetowa

Post autor: SnakeMayCry »

Nie mam czasu chodzić po aptekach stacjonarnych. Macie coś zaufanego w tej kwestii?
Co zatem powinienem zrobić z moimi ustami? Z moją nocą? Z moim dniem?
Awatar użytkownika
gutek85
Posty: 3
Rejestracja: 14 maja 2019, 8:34

Re: Jaka apteka internetowa

Post autor: gutek85 »

Poszperaj w innych tematach. Na pewno coś znajdziesz w taki sposób.
Znam więcej książek niż ludzi i jest mi z tym dobrze.
Awatar użytkownika
Linka54
Posty: 33
Rejestracja: 14 maja 2019, 17:55

Re: Jaka apteka internetowa

Post autor: Linka54 »

Zazwyczaj kiedy potrzebuję jakiegoś konkretnego leku czy suplementu wtedy szukam, gdzie jest on dostępny najszybciej. Ostatnio kupowałam akurat w aptece stacjonarnej, bo nie byłam pewna co do leku i chciałam się skonsultować z farmaceutką. Na szczęście dołączona do thiocodin ulotka rozwiała wszelkie moje wątpliwości i obawy. A dostałam właśnie ten lek na receptę jako ratunek na kaszel i chciałam wcześniej poczytać o jego stosowaniu i przeciwwskazaniach.
Awatar użytkownika
Pamelka
Posty: 434
Rejestracja: 08 lip 2019, 16:39

Re: Jaka apteka internetowa

Post autor: Pamelka »

Ja w aptekach internetowych kupuję raczej tylko leki dostępne bez recepty. Ostatnio koleżanka poleciła mi antybiotyk w sprayu na rany o nazwie Octenisept i również zamówiłam sobie ten środek w aptece internetowej. Okazał się bardzo skuteczny, a Wy mieliście kiedyś okazję go używać?
Awatar użytkownika
MadziaS
Posty: 47
Rejestracja: 07 maja 2019, 13:19

Re: Jaka apteka internetowa

Post autor: MadziaS »

A ja lubie apteki online - dzieki temu moge na spokojnie zobaczyc, to co chce kupic, poznac sklad danego suplementu czy kosmetyku, a nie wkurzac sie, ze ktos za mna stoi w kolejce i sapie mi za plecami! No i moge w ten sposob takze oszczedzic, bo sa apteki, ktore maja liczne promocje, np na kosmetyki - tak jest w aptece: https://www.apteka-leki.pl/ A wysylka tez nie ma co sie prezjmowac, bowiem u nich akurat przy zakupach powyzej 199 zl jest darmowa, wiec spoxik.
Awatar użytkownika
Dalla
Posty: 85
Rejestracja: 17 cze 2019, 14:48

Re: Jaka apteka internetowa

Post autor: Dalla »

A jakie leki na kaszel suchy według Was będą naprawdę skuteczne? Pytam, bo w internecie jest wiele różnych rozwiązań i kompletnie nie wiem co wybrać w tej kwestii. Podobno ten link co podesłałem rzeczywiście się sprawdza. Jak czytam opinie to mają same sprawdzone i efektywne leki.
Spokój ponad gniewem. Honor ponad nienawiścią. Siła ponad strachem
Awatar użytkownika
Gryksa
Posty: 97
Rejestracja: 07 paź 2019, 19:19

Re: Jaka apteka internetowa

Post autor: Gryksa »

Wiecie co konkretnie kupić? Zawsze panie z apteki mogą wam doradzić, a w internecie tego chyba nie ma:) Tu warto też pójść może do lekarza, który wam coś przepisze. Zerknijcie sobie tu na stronkę http://inmedico.pl W tym miejscu z kolei znajdziecie centrum medyczne, gdzie przyjmuje wielu różnych lekarzy, w tym ortopeda, endokrynolog, podolog.
Józef432

Re: Jaka apteka internetowa

Post autor: Józef432 »

ALe przecież dzisiaj możecie podejść do tego tematu zdecydowanie skuteczniej. Na pewno warto byłoby zajrzeć do https://ktomalek.pl/suplementy/bol-gard ... el/cs-33/1 i zastanowić się, co faktycznie może być dla Was dobrym wyborem w kontekście poprawy stanu Waszego zdrowia.
ODPOWIEDZ