Lekarz dla noworodka

Polecamy apteki online. Gdzie najszybciej zostanie zrealizowane twoje zamówienie, gdzie znajdziesz najkorzystniejsze ceny leków? Dzielimy się wiedzą i doświadczeniami z zakupów.
Awatar użytkownika
Kawoszka
Posty: 107
Rejestracja: 28 paź 2019, 10:31

Lekarz dla noworodka

Post autor: Kawoszka »

Do jakiego lekarza najlepiej wybrać się z noworodkiem?
Awatar użytkownika
Pamelka
Posty: 434
Rejestracja: 08 lip 2019, 16:39

Re: Lekarz dla noworodka

Post autor: Pamelka »

Też ostatnio się nad tym zastanawiałam i trafiłam na ciekawy artykuł na ten temat na stronie http://www.elblag.net/artykuly/neonatol ... ,42078.htm. Okazało się, że profilaktyką, diagnostyką i leczeniem chorób u najmłodszych pacjentów zajmuje się neonatolog. Więc chyba warto się wybrać właśnie do niego.

edenred orange
Awatar użytkownika
Antonika
Posty: 42
Rejestracja: 06 paź 2019, 9:41

Re: Lekarz dla noworodka

Post autor: Antonika »

O proszę, pierwsze w sumie słyszę o takim lekarzu, warto wiedzieć na przyszłość. Jak na razie to skupiamy się na pomocy naszym dziadkom, z ich zdrowiem nie jest najlepiej, a zajmujemy się nimi sami. Tu bardzo ważna jest odpowiednia pomoc, sprzęt medyczny jaki proponuje firma https://www.brandvital.eu/ na pewno się przyda. W tym miejscu między innymi będziecie mogli znaleźć aparaty słuchowe, oddechowe, kule ortopedyczne i wiele innych akcesoriów do rehabilitacji. Można tu także wynająć różne urządzenia.
Awatar użytkownika
dziekizanic
Posty: 356
Rejestracja: 20 wrz 2019, 14:46

Re: Lekarz dla noworodka

Post autor: dziekizanic »

A nie ma możliwości odciągać pokarmu? Tutaj https://www.lansinoh.pl/ sobie poczytasz na ten temat, są też dostępne wszelkie artykuły do tego potrzebne typu laktator, butelki, pojemniki itd. Nie trzeba rezygnować z karmienia piersią tylko dlatego , że wraca się np. do pracy
Awatar użytkownika
rozowo
Posty: 40
Rejestracja: 07 sty 2020, 16:17

Re: Lekarz dla noworodka

Post autor: rozowo »

Myślę, że każdy rodzic powinien raz na jakiś czas wybrać się z dzieckiem do laryngologa. Częstym problemem u dzieci jest przerośnięty migdałek po chorobie. Trzeba się wtedy udać do laryngologa. Brak wizyty u lekarze może skutkować poważnymi powikłaniami zdrowotnymi. Ciekawą ofertę znalazłam tu: https://optimum.pl/glowa-i-szyja/konsul ... ryngologia Moim zdaniem zdecydowanie warto zapisać się na taką wizytę.
Awatar użytkownika
emem
Posty: 89
Rejestracja: 28 maja 2019, 23:40

Re: Lekarz dla noworodka

Post autor: emem »

Pomyślcie o wykupieniu pakietu medycznego. Dzięki temu będziecie mogli dużo łatwej dostać się do lekarza. Wiadomo jak to jest. Tutaj https://mediccentre.pl/artykul/6-wyrazn ... y-medyczne macie ciekawy artykuł kiedy taki pakiet jest niezbędny. Warto sobie tam zerkną i poczytać.
Ostatnio zmieniony 07 maja 2020, 17:19 przez emem, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
anissa66
Posty: 4
Rejestracja: 06 maja 2020, 14:52
Lokalizacja: Warszawa

Re: Lekarz dla noworodka

Post autor: anissa66 »

W jaki sposób znaleźć naprawdę dobrego i polecanego lekarza?
madziuś

Re: Lekarz dla noworodka

Post autor: madziuś »

Jakiś czas temu na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje... Odwiedziłem kilka stron ale to tutaj najlepiej opisali ten problem dlatego kliknij w ten w ten odnośnik. Obecnie można znaleźć sporo informacji na ten temat, ale trzeba uważnie sprawdzać, czy dane treści są w pełni wiarygodne. Jeśli chodzi o ten temat, na pewno warto zajrzeć na stronę ... http://sierant-gabinety.pl/oferta/medycyna-estetyczna/
ODPOWIEDZ