Manicure hybrydowy

Polecamy apteki online. Gdzie najszybciej zostanie zrealizowane twoje zamówienie, gdzie znajdziesz najkorzystniejsze ceny leków? Dzielimy się wiedzą i doświadczeniami z zakupów.
Awatar użytkownika
Fabia
Posty: 9
Rejestracja: 01 wrz 2019, 18:33

Manicure hybrydowy

Post autor: Fabia »

Od wielu lat jestem fanką manicure hybrydowego. Dzięki dobrym produktom od Victoria Vynn https://victoriavynn.com/ mój manicure jest zawsze perfekcyjny. A wygląd dłoni i paznokci jest dla mnie zawsze bardzo ważny. Lubię subtelne stylizacje jak ta poniżej. A Wy jak stylizujecie paznokcie?
Obrazek
Awatar użytkownika
madeusa
Posty: 5
Rejestracja: 21 lis 2019, 1:25

Re: Manicure hybrydowy

Post autor: madeusa »

Zawsze chętnie korzystam z takich sprawdzonych usług. Liczę na jeszcze więcej tego typu rzeczy.
Wszyscy ludzie są mądrzy: jedni przedtem, inni potem.
Awatar użytkownika
wweissnat
Posty: 2
Rejestracja: 24 sie 2020, 13:47
Lokalizacja: Wrocław

Re: Manicure hybrydowy

Post autor: wweissnat »

Żelowa stylizacja paznokci, zwana inaczej metodą światłoutwardzalną bądź modelowaniem światłem, wymaga użycia specjalnego żelu oraz lampy UV/LED. To idealna propozycja dla klientek z krótkimi, łamliwymi paznokciami.

___________
Salon Stylizacji Paznokci CHIC Nails we Wrocławiu
Awatar użytkownika
coralie56
Posty: 6
Rejestracja: 25 sie 2020, 12:55
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Manicure hybrydowy

Post autor: coralie56 »

Ile może kosztować taka usługa? Wiem, że żona z chęcią by się wybrała.
Awatar użytkownika
Namia
Posty: 17
Rejestracja: 20 lip 2020, 19:54

Re: Manicure hybrydowy

Post autor: Namia »

Dla mnie ogromne znaczenie ma to, żeby manicure był zrobiony estetycznie, bo ze względu na wykonywany przeze mnie zawód, dłonie są na widoku :) Od jakiegoś czasy chodzę już tylko do J'adore Instytut W Warszawie, na ul. Żelazną https://jadoreinstytut.com/warszawa/ Panie stylistki tam pracujące są nie tylko naprawdę uzdolnione, ale też przemiłe, więc sympatycznie spędzam czas :)
Awatar użytkownika
bauch.karelle
Posty: 6
Rejestracja: 01 wrz 2020, 16:52
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Manicure hybrydowy

Post autor: bauch.karelle »

Manicure hybrydowy to fajna alternatywa zadbanych dłoni.
oluśka

Re: Manicure hybrydowy

Post autor: oluśka »

kiedyś robiłam manicure hybrydowy non stop, obecnie mam krotką przerwę bo robię kurację odzywką BIO POWER z Eveline :) już widze poprawę kondycji paznokci a minęło dopiero kilka dni :) grunt to stosować ją dokładnie zgodnie z zaleceniami producenta :)
ODPOWIEDZ