Opieka prywatna

Polecamy apteki online. Gdzie najszybciej zostanie zrealizowane twoje zamówienie, gdzie znajdziesz najkorzystniejsze ceny leków? Dzielimy się wiedzą i doświadczeniami z zakupów.
Awatar użytkownika
Dalla
Posty: 85
Rejestracja: 17 cze 2019, 14:48

Opieka prywatna

Post autor: Dalla »

Leczycie się w ten sposób? Ja już mam dosyć kolejek do specjalistów dlatego szukam czegoś sprawdzonego. Co myślicie na temat https://zdrowiewfirmie.pl/katowice/ ?
Spokój ponad gniewem. Honor ponad nienawiścią. Siła ponad strachem
Awatar użytkownika
R2D2
Posty: 44
Rejestracja: 16 wrz 2019, 13:16

Re: Opieka prywatna

Post autor: R2D2 »

Osobiście w większości przypadków również preferuję korzystanie z prywatnej opieki medycznej, bo jak dla mnie jest mniej problematyczna i rzeczywiście zdecydowanie łatwiej jest się dostać do jakiegoś specjalisty. Ja sam korzystam głównie z przychodni specjalistycznej Śliwa zlokalizowanej w Wałbrzychu, bo mają bardzo fajnie działający system rejestracji internetowej na https://mpi.przychodniaspecjalistyczna. ... 3/mpi/app/.
Niśka

Re: Opieka prywatna

Post autor: Niśka »

ja od lat leczę się prywatnie i dobrze mi z tym, przynajmniej czas oczekiwania do lekarza jest krótki. Jak mieszkacie w Warszawie i szukacie takiej dobrej przychodni to polecam MediVita na Mokotowie https://badania.medycynapracywawa.pl/. Można tu też zrobić badania związane z medycyną pracy :) sympatyczna obsługa, dogodne terminy, zaangażowani w swoją pracę lekarze.
ODPOWIEDZ