Opieka prywatna

Polecamy apteki online. Gdzie najszybciej zostanie zrealizowane twoje zamówienie, gdzie znajdziesz najkorzystniejsze ceny leków? Dzielimy się wiedzą i doświadczeniami z zakupów.
Awatar użytkownika
Dalla
Posty: 85
Rejestracja: 17 cze 2019, 14:48

Opieka prywatna

Post autor: Dalla »

Leczycie się w ten sposób? Ja już mam dosyć kolejek do specjalistów dlatego szukam czegoś sprawdzonego. Co myślicie na temat https://zdrowiewfirmie.pl/katowice/ ?
Spokój ponad gniewem. Honor ponad nienawiścią. Siła ponad strachem
Awatar użytkownika
R2D2
Posty: 44
Rejestracja: 16 wrz 2019, 13:16

Re: Opieka prywatna

Post autor: R2D2 »

Osobiście w większości przypadków również preferuję korzystanie z prywatnej opieki medycznej, bo jak dla mnie jest mniej problematyczna i rzeczywiście zdecydowanie łatwiej jest się dostać do jakiegoś specjalisty. Ja sam korzystam głównie z przychodni specjalistycznej Śliwa zlokalizowanej w Wałbrzychu, bo mają bardzo fajnie działający system rejestracji internetowej na https://mpi.przychodniaspecjalistyczna. ... 3/mpi/app/.
Niśka

Re: Opieka prywatna

Post autor: Niśka »

ja od lat leczę się prywatnie i dobrze mi z tym, przynajmniej czas oczekiwania do lekarza jest krótki. Jak mieszkacie w Warszawie i szukacie takiej dobrej przychodni to polecam MediVita na Mokotowie https://badania.medycynapracywawa.pl/. Można tu też zrobić badania związane z medycyną pracy :) sympatyczna obsługa, dogodne terminy, zaangażowani w swoją pracę lekarze.
Awatar użytkownika
dziekizanic
Posty: 367
Rejestracja: 20 wrz 2019, 14:46

Re: Opieka prywatna

Post autor: dziekizanic »

Jeśli jesteś lekarzem i chcesz aktywnie uczestniczyć w prowadzeniu badań klinicznych, to z tego co wiem, firm http://clinicalbs.com/ ma w tym zakresie najbardziej atrakcyjną ofertę. Praca ze świetną kadrą specjalistów to także możliwość rozwoju, więc myślę, że warto się nad tym zastanowić. Dajcie znac, co na ten temat uważacie.
Małolat

Re: Opieka prywatna

Post autor: Małolat »

Prywatna opieka medyczna oferuje również zaawansowane usługi w zakresie zdrowia psychicznego, w tym dostęp do psychoterapeutów i psychiatrów pracujących w prywatnych praktykach. Platforma https://zdrowie.pzu.pl/ przedstawia opcje pakietów zdrowotnych, które uwzględniają również wsparcie w zakresie zdrowia psychicznego, co jest istotne dla kompleksowego podejścia do opieki zdrowotnej.
lika

Re: Opieka prywatna

Post autor: lika »

Jeżeli macie problemy z chrapaniem i zastanawiacie się, jak sobie z tym poradzić, to myślę że tutaj https://ortodontica.pl/pl/19/1/chrapanie-i-obs/ bez wątpienia znajdziecie specjalistów, którzy pomogą Wam znaleźć rozwiązanie tej sytuacji. Najlepiej osobiście się z nimi skontaktować, a wtedy poznacie więcej szczegółów
frania

Re: Opieka prywatna

Post autor: frania »

Ostatnio widziałam, ze na stronie internetowej poradni onkolmed.pl można znaleźć również informacje o możliwościach finansowania leczenia oraz o terminach wizyt i konsultacji. Dzięki temu, pacjenci mogą szybko i sprawnie zorganizować swoją wizytę oraz uzyskać potrzebne informacje na temat kosztów leczenia.
ODPOWIEDZ