Reklama aptek

Polecamy apteki online. Gdzie najszybciej zostanie zrealizowane twoje zamówienie, gdzie znajdziesz najkorzystniejsze ceny leków? Dzielimy się wiedzą i doświadczeniami z zakupów.
Awatar użytkownika
heniutek
Posty: 26
Rejestracja: 05 lis 2019, 9:54

Reklama aptek

Post autor: heniutek »

W jakim zakresie reklama aptek jest dozwolona? Podobno przecież nie mogą się reklamować, jednakże mogą informować o swojej działalności. Czyżby to była wykorzystywana luka? Natrafiliśmy ostatnio na rozdawanie ulotek Warszawa, gdzie rozdawane były ulotki apteki. Co ciekawe - były tam tylko same informacje o godzinach pracy, numerze telefonu, lokalizacji, nie było żadnych sloganów, że u nas najtaniej i w ogóle najlepiej.
Awatar użytkownika
escape
Posty: 53
Rejestracja: 09 maja 2019, 8:15

Re: Reklama aptek

Post autor: escape »

Szczerze nie wiem, czy apteki mogą się reklamować, ale wydaje mi się, że tak. Prawnicy na pewno nie mogą, a i tak to robią, ech. Ale wracając do tematu aptek, to jakie są waszymi ulubionymi? Ja mam jedną, w której wszystko kupuję, tylko niestety, ale środki na potencję muszę zamawiać z sieci. Bo w aptekach niczego działającego na mojego męża, nie ma.
Awatar użytkownika
ayla
Posty: 84
Rejestracja: 25 sty 2020, 7:36

Re: Reklama aptek

Post autor: ayla »

Mój znajomy od długiego czasu już korzysta z usług fimry https://www.retio.pl/ i jest bardzo zadowolony, ponieważ ich systemy wystawiennicze są naprawdę efektywne i nie kosztują majątku. A taka reklama naprawdę trafia do ludzi, bo już widać u niego efekty działania takiej promocji.
ODPOWIEDZ