reklama

Polecamy apteki online. Gdzie najszybciej zostanie zrealizowane twoje zamówienie, gdzie znajdziesz najkorzystniejsze ceny leków? Dzielimy się wiedzą i doświadczeniami z zakupów.
gość

reklama

Post autor: gość »

W jakim zakresie reklama aptek jest dozwolona? Podobno przecież nie mogą się reklamować, jednakże mogą informować o swojej działalności. Czyżby to była wykorzystywana luka? Natrafiliśmy ostatnio na rozdawanie ulotek Warszawa, gdzie rozdawane były ulotki apteki. Co ciekawe - były tam tylko same informacje o godzinach pracy, numerze telefonu, lokalizacji, nie było żadnych sloganów, że u nas najtaniej i w ogóle najlepiej.
danuśka

Re: reklama

Post autor: danuśka »

Każda działalność może się przecież reklamować, ale należy to robić w sposób dyskretny, który nie będzie w żaden sposób nachalny. Takimi technikami posługuje się agencja http://web-city.pl/ z której to usług sama korzystam. Teraz będę rozwijać swoją działalność, także zlecę im znowu kilka rzeczy do realizacji.
Awatar użytkownika
Khiik
Posty: 25
Rejestracja: 16 gru 2019, 22:53

Re: reklama

Post autor: Khiik »

Prawdą jest, że gdyby nie marketing i działania reklamowe, nie byłoby mowy o tym by móc skutecznie rozwijać firmę. Jest wiele możliwości promocji i trzeba ją dopasować do profilu firmy. Polecam stronę http://adrenalinemd.pl/ , na której można poczytać na temat narzędzi, które można wykorzystać w kampaniach reklamowych prowadzonych w internecie
stanisław

Re: reklama

Post autor: stanisław »

Moim zdaniem świetną opcją jest kontakt z http://www.e-star.pl/ . Moja współpraca z nimi przebiegła bardzo korzystnie, zyskałem naprawdę wielu nowych klientów z czego jestem zachwycony. Widać, że pracują tam same doświadczone osoby, które odpowiednio podchodzą do sprawy klienta
Piskorz

Re: reklama

Post autor: Piskorz »

Integracja działań marketingowych z innymi kanałami komunikacji jest istotna dla osiągnięcia spójnego i efektywnego przekazu. Nasza agencja oferuje wsparcie w integracji kampanii influencer marketingowych z ogólną strategią marki. Takie podejście umożliwia lepsze koordynowanie działań, czego przykład można zobaczyć na https://tearsofjoy.pl/ oraz pracujemy na wielu płaszczyznach, by zapewnić kompleksową obsługę.
ODPOWIEDZ