reklama

Polecamy apteki online. Gdzie najszybciej zostanie zrealizowane twoje zamówienie, gdzie znajdziesz najkorzystniejsze ceny leków? Dzielimy się wiedzą i doświadczeniami z zakupów.
gość

reklama

Post autor: gość »

W jakim zakresie reklama aptek jest dozwolona? Podobno przecież nie mogą się reklamować, jednakże mogą informować o swojej działalności. Czyżby to była wykorzystywana luka? Natrafiliśmy ostatnio na rozdawanie ulotek Warszawa, gdzie rozdawane były ulotki apteki. Co ciekawe - były tam tylko same informacje o godzinach pracy, numerze telefonu, lokalizacji, nie było żadnych sloganów, że u nas najtaniej i w ogóle najlepiej.
miguś

Re: reklama

Post autor: miguś »

W kwestii reklamy zaufałem agencji http://cnagencja.pl/ która prowadzi dla mnie kampanię marketingu internetowego. To specjaliści w tym zakresie i ich działania przynoszą wyraźne efekty jak więcej wyświetleń strony www czy nowe zapytania ofertowe. Całość dopasowana indywidualnie pod moje oczekiwania.
danuśka

Re: reklama

Post autor: danuśka »

Doskonałym wyborem dla mnie okazały się ulotki jeżeli chodzi o formę reklamy. Na stronie http://www.solutio.com.pl/jak-dopasowac ... -do-branzy znalazłam wszystkie niezbędne informacje na temat tego jakie ulotki będą najlepsze dla mojej firmy i na jaką drukarnię najlepiej postawić
ODPOWIEDZ