Skóra, włosy i paznokcie

Polecamy apteki online. Gdzie najszybciej zostanie zrealizowane twoje zamówienie, gdzie znajdziesz najkorzystniejsze ceny leków? Dzielimy się wiedzą i doświadczeniami z zakupów.
Atlanta

Skóra, włosy i paznokcie

Post autor: Atlanta »

Czy też macie wrażenie, że po przechorowaniu covida wasze włosy, skóra, paznokcie są zdecydowanie słabsze? Zastanawiam się, czy opłaca się kupić w aptece jakiś suplementy diety, który poprawi ich kondycję? Póki co kupiona wcierka, odżywka do paznokci też zamówiona i zobaczymy, jakie będą efekty stosowania.
mrówka

Re: Skóra, włosy i paznokcie

Post autor: mrówka »

Wiesz co, ja uważam, że też warto postawić na suplementy na skórę. Akurat sama stosuję więc mogę Ci polecić odpowiednie produkt.
I tak, kapsułki NEOGANDYNA robią robotę. Polecam bardzo, bo to świetny suplement i widzę efekty działania - skóra jest miękka i delikatniejsza, bez łuski czy swędzenia. Kapsułki kosztują chyba z 35 zł więc to mały wydatek, a serio działają.
alina89

Re: Skóra, włosy i paznokcie

Post autor: alina89 »

Jeżeli chcecie kompleksowo zadbać o swoją skórę, a macie łuszczycę, to na pewno warto sobie na spokojnie zerknąć tutaj https://www.centrumluszczycy.pl/pol_m_P ... a-499.html . Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych propozycji dopasowanych do różnych potrzeb oraz możliwości finansowych. Między innymi znajdziecie tam preparaty w formie maści.
ODPOWIEDZ