Ślub a rozwód

Polecamy apteki online. Gdzie najszybciej zostanie zrealizowane twoje zamówienie, gdzie znajdziesz najkorzystniejsze ceny leków? Dzielimy się wiedzą i doświadczeniami z zakupów.
Awatar użytkownika
Wiwanka
Posty: 7
Rejestracja: 07 paź 2019, 22:05

Ślub a rozwód

Post autor: Wiwanka »

Ktoś z was ma problemy w małżeństwie? Należy oczywiście próbować walczyć o związek, jednak sytuacje są różnie i nie raz trzeba zdecydować się na ostateczny krok - rozwód. Tu także pary, które wzięły ślub kościelny czasami starają się o stwierdzenie nieważności małżeństwa. W takich kancelariach jak https://www.adwokatkoscielny.pl/ możecie liczyć na profesjonalną pomoc w takich sytuacjach. Zajmują się tu wszystkimi formalnościami z tym związanymi.
Awatar użytkownika
Katierina
Posty: 24
Rejestracja: 17 wrz 2019, 18:13

Re: Ślub a rozwód

Post autor: Katierina »

problemy ? Ale co masz na mysli problemy... bo jak zwykła kłótnię to masakra... dzisiaj ludzie niczego nie naprawiają tylko od razu najlepiej się rozwieźć prawda... po co ratować coś. ja to się rozwiodłam, ale u mnie była zdrada, oszustwo, łgarstwo i nie wiem co jeszcze. groźby i woógle. Ja miałam cięzki rozwód a moją sprawę rozwodową prowadziła pani mecenas Magdalena Grześkowiak w Warszawie. dzięki niej wygrałam i dostałam to co mi się należało.
Awatar użytkownika
anissa66
Posty: 4
Rejestracja: 06 maja 2020, 14:52
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ślub a rozwód

Post autor: anissa66 »

Chcę dowiedzieć się więcej na temat rozwodu z orzeczeniem o winie i alimentów od byłego małżonka. W sieci znalazłam ten ciekawy artykuł https://dobry-adwokat24.pl/2020/05/03/r ... -malzonka/. Co sądzicie? Ubieganie się o rozwód stanowi złożony proces, który niesie za sobą pewne konsekwencje. Dotychczasowe powiązanie małżonków, w tym między innymi kwestie majątkowe lub opieka nad dziećmi, nie muszą być anulowane w momencie orzeczenia sądu, lecz często rozstrzygane są także po zakończeniu postępowania.
Awatar użytkownika
emma52
Posty: 4
Rejestracja: 15 maja 2020, 15:03
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: Ślub a rozwód

Post autor: emma52 »

Najbardziej cierpi na tym zawsze dziecko... :cry:
Awatar użytkownika
rumaczek
Posty: 282
Rejestracja: 05 lis 2019, 20:46

Re: Ślub a rozwód

Post autor: rumaczek »

Niestety są również takie sytuacje, że czasami się ludzi rozwodzą i wtedy gdy są dzieci w związku powstaje kwestia alimentów. Ja czytałem o nich w https://www.slaskibiznes.pl/wiadomosci, ... -2593.html i jestem przekonany, że jest to bardzo fajny poradnik.
Awatar użytkownika
reichel.dylan
Posty: 4
Rejestracja: 17 cze 2020, 9:44
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Ślub a rozwód

Post autor: reichel.dylan »

Poszukuję radcy prawnego, który udzieli mi szczegółowych porad w zakresie postępowania rozwodowego. Szukałem adwokatów od rozwodów Częstochowa, trafiłem na kancelarię https://kancelaria-brodziak-grzyb.pl/rozwody/, ktoś kiedyś korzystał z ich usług? Zależy mi na fachowym wsparciu od strony formalnej.
Awatar użytkownika
rozowo
Posty: 40
Rejestracja: 07 sty 2020, 16:17

Re: Ślub a rozwód

Post autor: rozowo »

Myślę, że każda sytuacja jest inna i najlepiej zapytać doświadczonego prawnika. Ciekawą ofertę znalazłam tu: https://poznanrozwod.pl/. Adwokat pomoże ustalić jakie przysługują nam prawa i co robić by na przykład uzyskać alimenty. Nie zawsze takie sprawy są łatwe, dlatego moim zdaniem warto postawić na takie profesjonalne usługi. Uważam, że warto zapoznać się z ofertą i dowiedzieć więcej.
Awatar użytkownika
rumaczek
Posty: 282
Rejestracja: 05 lis 2019, 20:46

Re: Ślub a rozwód

Post autor: rumaczek »

Ogólnie jeśli chodzi o sam rozwód to niestety takie sytuacje się zdarzają i moim zdaniem warto wiedzieć jak wygląda rozwód od strony prawnej. Ja również całkiem niedawno czytałem na stronie http://www.prawnik-online.eu/rozwod-po- ... ,5846.html że właśnie można przejść rozwód i zrobić to w łagody sposób.
Awatar użytkownika
ericka.raynor
Posty: 4
Rejestracja: 02 sie 2020, 12:27
Lokalizacja: Olkusz

Re: Ślub a rozwód

Post autor: ericka.raynor »

Rozwód rodziców to okropne przeżycie dla dzieci.
kuśka

Re: Ślub a rozwód

Post autor: kuśka »

Nie próbuj dusić w sobie emocji. Mów o tym co czujesz. Zwierz się przyjaciółkom, pogadaj z rodziną. Rozstania zdarzają się dość często, ale musisz nauczyć się z tym życ. Tutaj https://wetalk.pl/blog/jak-sobie-poradzic-po-rozstaniu/ znajdziesz dużo cennych porad na ten temat.

uchwyty na telewizor
korzeń

Re: Ślub a rozwód

Post autor: korzeń »

U mojej koleżanki też skończyło się rozwodem, ale nie mam pewności, czy znów się nie zejdą. To skomplikowana sytuacja. A jeśli o nas chodzi, to na pewno będziemy myśleć o weselu niebawem. Już patrzę, które sale weselne śląsk mają wolne terminy. Mam nadzieję, że wszystko się uda i że nic nam nie pokrzyżuje planów.
DamianŹ

Re: Ślub a rozwód

Post autor: DamianŹ »

Jedynymi profesjonalistami zajmującymi się sprawami rozwodowymi jakich znam jest https://www.rozwod-warszawa.pl/
Awatar użytkownika
Andzi
Posty: 35
Rejestracja: 25 mar 2020, 16:36

Re: Ślub a rozwód

Post autor: Andzi »

Czasem rozwód to jedyne wyjście - najlepsze dla każdej ze stron. Ważne żeby tylko załatwić formalności jak najszybciej i móc już normalnie żyć. Sprawdźcie sobie tu może kancelarie http://adwokat-nawojski.pl i ich pomoc w tym zakresie.
żubr

Re: Ślub a rozwód

Post autor: żubr »

Do kancelarii https://adwokatmorawska.pl/ zwróciłem się o pomoc w mojej sprawie rozwodowej a była to sprawa bardzo trudna żeby nie powiedzieć przegrana. Konkretnie i zrozumiale Pani Mecenas wyjaśniła mi co jest możliwe a co nie , nie obiecywała gruszek na wierzbie. Powiem krótko - to był naprawdę dobry wybór. Jeśli kiedyś znów będę w potrzebie na pewno tam wrócę .
dzięki

Re: Ślub a rozwód

Post autor: dzięki »

Moim zdaniem, jeśli chcesz uzyskać rozwód, koniecznie zajrzyj na tę stronę https://i-rozwod.pl/czy-dziecko-ma-praw ... z-rodzicem , gdzie znajdziesz ciekawe informacje w tematyce rozwodowej. Możesz też, po wypełnieniu ichniejszego formularza, otrzymać do domu przygotowany wniosek rozwodowy, co uważam, za świetną opcją!
Żółtko

Re: Ślub a rozwód

Post autor: Żółtko »

Niestety tak się czasami zdarza, że ludzie się rozwodzą i moim zdaniem w dzisiejszych czasach nie jest to już nic dziwnego. Najlepiej wejdź jeszcze na tą stronę gdzie w artykule bardzo fajnie opisano jakie argumenty są ważne przy sprawie rozwodowej. Ja jestem zdania, że tą tematykę warto jest znać.
madziuś

Re: Ślub a rozwód

Post autor: madziuś »

Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Otóż mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę swojego cennego czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań : https://sensillo.pl/
ODPOWIEDZ