Szkolenia dla dentystów

Polecamy apteki online. Gdzie najszybciej zostanie zrealizowane twoje zamówienie, gdzie znajdziesz najkorzystniejsze ceny leków? Dzielimy się wiedzą i doświadczeniami z zakupów.
Awatar użytkownika
karina
Posty: 20
Rejestracja: 01 cze 2019, 15:41

Szkolenia dla dentystów

Post autor: karina »

Słyszeliście kiedykolwiek o takiej opcji jak szkolenia dla dentystów? Znajdziecie je na stronie http://szkolenia-dla-dentystow.pl/. Są to kursy z zakresu stomatologii i ortodoncji. Co ciekawe, organizator oferuje także bezzwrotne dofinansowanie z Unii Europejskiej.
Awatar użytkownika
ma3ek
Posty: 5
Rejestracja: 06 cze 2019, 10:18

Re: Szkolenia dla dentystów

Post autor: ma3ek »

Wydaje mi się to być solidne. Ja raczej skorzystałbym z tego gdybym miał potrzebę.
Nie zawsze musi istnieć jakiś dobry bohater. Tak jak i nie zawsze musi istnieć zły. Większość ludzi plasuje się gdzieś pośrodku.
Awatar użytkownika
Pamelka
Posty: 434
Rejestracja: 08 lip 2019, 16:39

Re: Szkolenia dla dentystów

Post autor: Pamelka »

A w jakich jeszcze szkoleniach Waszym zdaniem warto brać udział? Przeglądałam sobie ostatnio na stronie http://kursy-edu.net.pl/przykladowa-strona/ ofertę różnych szkoleń z rozwoju osobistego i pomyślałam, że może warto byłoby się na jakiś taki kurs zapisać... jak sądzicie? Czy ktoś z Was miał wcześniej do czynienia z firmą szkoleniową Kar-Group?
Awatar użytkownika
Margot
Posty: 21
Rejestracja: 24 lip 2019, 12:03

Re: Szkolenia dla dentystów

Post autor: Margot »

Świetna opcja, choć wydaje mi się, że w nowoczesnych klinikach, ja ta: https://smile-dent.com.pl to standard, że stomatolodzy się non stop szkolą i uczą nowych metod. Dzięki temu przecież budują zaufanie swoich klientów, którzy przecież są głównymi odbiorcami ich usług i to oni testują efekty ich pracy i wszelkich szkoleń. W Smile Dent na pewno można liczyć na to, że kwalifikacje personelu są non stop podwyższane!
Awatar użytkownika
Egon1987
Posty: 5
Rejestracja: 05 wrz 2019, 17:43

Re: Szkolenia dla dentystów

Post autor: Egon1987 »

Niestety, kompletnie się tu nie znam. Musisz jakoś sobie sam poradzić.
Drwi z blizn, kto nigdy nie doświadczył rany.
ODPOWIEDZ