urodziny dziecka

Polecamy apteki online. Gdzie najszybciej zostanie zrealizowane twoje zamówienie, gdzie znajdziesz najkorzystniejsze ceny leków? Dzielimy się wiedzą i doświadczeniami z zakupów.
Awatar użytkownika
Dziania
Posty: 39
Rejestracja: 15 maja 2019, 16:32

urodziny dziecka

Post autor: Dziania »

Jakie organizujecie urodziny dla swoich dzieci? Moja córka w tym roku chce zaprosić koleżanki i zastanawiam się co zrealizować. Kilka pomysłow wpadło mi z https://www.urodzinydzieciaka.pl/ , ale nie wiem na co konkretnie postawić i co może zainteresować 8 letnie dziewczynki.
Awatar użytkownika
Pamelka
Posty: 434
Rejestracja: 08 lip 2019, 16:39

Re: urodziny dziecka

Post autor: Pamelka »

Jeśli jesteście właśnie w trakcie organizacji urodzin dla Waszego dziecka, to na pewno przyda Wam się również butla z helem. Dzieciaki szaleją przecież na punkcie unoszących się do góry balonów. Jestem przekonana, że będą zachwycone ;)
Awatar użytkownika
lili194
Posty: 2
Rejestracja: 31 sty 2020, 13:50

Re: urodziny dziecka

Post autor: lili194 »

Najlepiej zorganizować dziecku imprezę w domu, to nie jest okazja, gdzie warto mnożyć koszty i lepiej te pieniądze wykorzystać na ciekawszy prezent lub jakieś gadżety imprezowe. Polecam słomki papierowe jako świetny dodatek do każdej dziecięcej imprezy, swoją drogą dzieciaki je uwielbiają :) Kupuję tutaj https://papierowe.slomki.biz/sklep/, bo mają spory wybór, ale bez problemu można znaleźć też na aukcjach czy w googlu.

mikołaj św obrazki
Awatar użytkownika
dziekizanic
Posty: 369
Rejestracja: 20 wrz 2019, 14:46

Re: urodziny dziecka

Post autor: dziekizanic »

Jeśli szukacie prezentu to wybierzcie eleganckie zegarki i wykonajcie grawery z dedykacją. Tutaj masz listę zegarków damskich : https://protime24.pl/product-aar-58970- ... wkowy.html i dobierz coś odpowiedniego dla siebie a resztę znajdziesz w odpowiednich kategoriach. Taki prezent powinien być idealny i będzie świetną pamiątką.
Awatar użytkownika
Heniutek99
Posty: 100
Rejestracja: 30 sty 2020, 19:03

Re: urodziny dziecka

Post autor: Heniutek99 »

Ja mam w domu 16latka który na urodziny dostanie ksiażkę jaką jest https://www.taniaksiazka.pl/grzeszny-do ... 65809.html znajdziesz tutaj bardzo ciekawą ofertę na wiele innych pozycji, mnie zainteresowała akurat ta.
Awatar użytkownika
zuzol
Posty: 16
Rejestracja: 29 cze 2019, 16:27

Re: urodziny dziecka

Post autor: zuzol »

Ja myśle, ze warto zapytać dziecko co chciałoby dostać na urodziny a jeśli nie wie to dać pieniądze i problem z głowy :) Moja córka w tym roku zażyczyła sobie gitarę - https://swiat-rodzicow.pl/gitara-dla-dziecka Początkowo sceptycznie do tego podchodziłam, ale ona naprawdę gra i idzie jej coraz lepiej.
Miłka22

Re: urodziny dziecka

Post autor: Miłka22 »

Niedawno moja córka miała urodziny i zamarzyła sobie przyjęcie w stylu bajkowym. Miała wybrać sobie strój i bardzo spodobała się jej sukienka vaiana ze strony https://hopki.pl/strona-glowna/865-stro ... ruka-.html . Sukienka jest bardzo dobrej jakości a na stronie jest wiele innych ubranek, które doskonale się sprawdzą jako przebrania karnawałowe.
Trójstronnydodoro101

Re: urodziny dziecka

Post autor: Trójstronnydodoro101 »

virtual phone
 A man was going to the house of some rich person. As he went along the road, he saw a box of good apples at the side of the road. He said, "I do not want to eat those apples; for the rich man will give me much food; he will give me very nice food to eat." Then he took the apples and threw them away into the dust.
  He went on and came to a river. The river had become very big; so he could not go over it. He waited for some time; then he said, "I cannot go to the rich man's house today, for I cannot get over the river."
  He began to go home. He had eaten no food that day. He began to want food. He came to the apples, and he was glad to take them out of the dust and eat them.
ODPOWIEDZ