Uzależnienie od internetu

Polecamy apteki online. Gdzie najszybciej zostanie zrealizowane twoje zamówienie, gdzie znajdziesz najkorzystniejsze ceny leków? Dzielimy się wiedzą i doświadczeniami z zakupów.
Awatar użytkownika
Serferka
Posty: 81
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:38

Uzależnienie od internetu

Post autor: Serferka »

Moje dzieci spędzają bardzo dużo czasu przed komputerem, zaczyna mnie to już niepokoić. Szczególnie ich reakcje na to gdy im tego zabraniam. Zastanawiam się czy to już jest uzależnienie. Znalazłam na stronie http://poradniasalomon.com.pl/cennik/ pomoc poradni psychologicznej, zastanawiam się czy może wybrać się do takiego miejsca? Co sądzicie na ten temat? Może też u was w domu sytuacja podobnie wygląda?
Awatar użytkownika
Czajka
Posty: 49
Rejestracja: 25 maja 2019, 10:14

Re: Uzależnienie od internetu

Post autor: Czajka »

Najlepiej nie czekaj, tylko skontaktuj się z Ośrodkiem Terapii Uzależnień Nefo. W rankingu tego rodzaju placówek zajmuje on najwyższe miejsce. Stosują tam innowacyjne metody, które wyprowadzają osoby uzależnione na prostą. Są to między innymi medytacja, relaksacja, elementy jogi, treningi Tai Chi. Jednak zacząć działać trzeba jak najszybciej. Oby Twoje dzieci chciały się na takie terapie zgodzić.
Awatar użytkownika
amandzia
Posty: 31
Rejestracja: 08 maja 2019, 15:23

Re: Uzależnienie od internetu

Post autor: amandzia »

Zgadzam się z opinią innych co czytałam, że prywatny ośrodek jest dużo lepszą formą leczenia niż inne. Zwłaszcza dlatego, że chorzy mają tam zapewnioną indywidualną pomoc i są pod stałą kontrolą lekarzy. Wiem, że świetny jest Ośrodek terapii Forest, który zapewnia właśnie fachową pomoc w leczeniu uzależnień i pacjenci wychodzą od nich odmienieni i z nowymi siłami do życia także warto skorzystać z nich pomocy
ODPOWIEDZ