Wyposażenie gabinetów

Polecamy apteki online. Gdzie najszybciej zostanie zrealizowane twoje zamówienie, gdzie znajdziesz najkorzystniejsze ceny leków? Dzielimy się wiedzą i doświadczeniami z zakupów.
Awatar użytkownika
MadziaS
Posty: 47
Rejestracja: 07 maja 2019, 13:19

Wyposażenie gabinetów

Post autor: MadziaS »

Obecnie bardzo dużo osób korzysta z prywatnej opieki medycznej dlatego warto zastanowić się nad otwarciem własnej przychodni. Bardzo popularne i dochodowe sa gabinety ginekologiczne, jednak wymagają zakupu odpowiedniego wyposażenia. W Każdym gabinecie powinno znaleźć się urządzenie do wykonywania badania KTG. Sprzęt oraz głowice KTG możecie zamówić w sklepie https://glowicektg.pl/ . Tu znajdziecie produkty sprawdzone i markowe, które posłużą wam i pacjentkom przez długi czas.
Awatar użytkownika
Resma
Posty: 5
Rejestracja: 10 paź 2019, 16:36

Re: Wyposażenie gabinetów

Post autor: Resma »

Jak najbardziej zgadzam się z poprzednikiem. Według mnie ma rację.
...i oplata mnie jedwabnymi rzemykami przydymionych swoich spojrzeń...
Awatar użytkownika
R2D2
Posty: 44
Rejestracja: 16 wrz 2019, 13:16

Re: Wyposażenie gabinetów

Post autor: R2D2 »

Wyposażenia gabinetów radziłbym szukać w sprawdzonych sklepach, ponieważ taki sprzęt musi być niezawodny, ale też bezpieczny. W razie czego dość sporo jest tego na https://mediplus.pl/42-wyposazenie-gabinetow. Na pewno przyda się osobom, które prowadzą swój własny gabinet.
Awatar użytkownika
ninaa
Posty: 90
Rejestracja: 10 paź 2019, 14:04

Re: Wyposażenie gabinetów

Post autor: ninaa »

Ja myślę, że również trzeba byłoby postarać się o funkcjonalne artykuły sanitarne. Wiadomo, że w takich miejscach higiena jest koniecznością. Z tego co wiem firma Błysk oferuje wszelkiego typu artykuły sanitarne. Nawet możecie kupić takie https://www.blysk.pl/odswiezacz-powietrza odświeżacze powietrza. Ceny u nich nie są wygórowane. Dlatego tym bardziej warto sprawdzić ich ofertę.
Awatar użytkownika
ayla
Posty: 84
Rejestracja: 25 sty 2020, 7:36

Re: Wyposażenie gabinetów

Post autor: ayla »

Oczywiście wszystko tutaj się zgadza. Warto jeszcze o jednej kwestii też wspomnieć, a mianowicie o oświetleniu. Które w szczególności w takim miejscu powinno być naprawdę odpowiednio dobrane. Dobrą opcją według mnie będzie profil led, który możecie zamówić bezpośrednio od producenta https://www.profileled.pl/ . Pomyślcie o tym.
Robens

Re: Wyposażenie gabinetów

Post autor: Robens »

Na pewno warto dbać o jakość i funkcjonalność, również jeśli chcecie zapewnić swoim pacjentom pełne bezpieczeństwo w obiegu dokumentów medycznych, umawiania wizyt na dogodne terminy i wystawiania recept mając pod ręką od razu bazę leków i zamienników. Dlatego zdecydowaliśmy się ostatecznie na Klinika24 to platforma w pakiecie Gabinet Komfort która naprawdę fajnie się sprawdza. Do tego także umożliwia wygodne wideokonsultacje. Możesz sobie zajrzeć na https://klinika24.pl/ i dowiedzieć się więcej na temat tej platformy oraz samej ceny za licencję miesięczną, bo nie jest droga a też przez wizytówkę w aplikacji mojezdrowie24 pojawili się u mnie nowi pacjenci :)
Sławomir

Re: Wyposażenie gabinetów

Post autor: Sławomir »

Długo szukałem sklepu internetowego z meblami, który spełni moje oczekiwania, aż natrafiłem na ofertę MebleTkaniny, gdzie zakupiłem łóżka małżeńskie i wiele innych meble. Jeżeli jesteście zainteresowani ich ofertą, to wszelkie informacje znajdziecie na stronie.
RadekT

Re: Wyposażenie gabinetów

Post autor: RadekT »

Warto również pomyśleć o rozszerzeniu możliwości i wybraniu sprzętu, który sprosta wszelkim potrzebom i oczekiwaniom zarazem. Zachęcam zatem do zajrzenia na stronę agilent polska https://www.uni-export.com.pl/technika- ... na-ds-40m/ gdzie trafisz na naprawdę wysokiej jakości urządzenia.
ODPOWIEDZ