Architekt wnętrz

Projekty, nieruchomości, wyposażenie. Polecamy strony z meblami, opowiadamy o projektowaniu mieszkania, dzielimy się opiniami.
Awatar użytkownika
stanislawa1983
Posty: 1
Rejestracja: 09 lut 2022, 9:08

Architekt wnętrz

Post autor: stanislawa1983 »

Korzystaliście kiedyś z pomocy profesjonalnego architekta wnętrz? Remontujemy właśnie nasz dom i niby mam tam jakąś wizję tego, jak chciałabym, żeby to wyglądało, ale jednak jest gdzieś tam też obawa, że nie wychodzie to dokładnie tak, jak sobie wymarzyłam. Spodobały mi się płytki Porcelanosa, imitujące marmur, ale chciałabym zobaczyć na wizualizacji jak będą wyglądać.
xianti

Re: Architekt wnętrz

Post autor: xianti »

W sumie ja sobie z wnętrzami ogólnie mogę poradzić, ale w zupełności nie mogę się zdecydować na rozwiązania takie jak coś zewnętrznego. No i ja mam wrażenie, że naprawdę dobrym konceptem będzie na przykład coś takiego jak farby akrylowe zewnętrzne kolory tylko mam problem wybrać. Zwykle bierze się jasne, a to jednak jest sporym problemem..... Co wy na to?
deualaa

Re: Architekt wnętrz

Post autor: deualaa »

Sama nie wiem, czy bycie architektem jest tak naprawdę dla nas solidne, ale jak już, to warto mieć otwarte spojrzenie. Ja sama teraz zerkam na to, jak ma wyglądać remont w moim domu. Wiecie na przykład czym przykleić kasetony do sufitu ?
mysiaa

Re: Architekt wnętrz

Post autor: mysiaa »

Nie wiem jednak czy jest sens płacić komuś, jak sami możemy znaleźć sporo pomysłów na swoje wnętrza. Ja przykładowo teraz sama zaaranżowałam swoją kuchnię, jeszcze kupię panel szklany do kuchni cena którego okazał się być naprawdę świetne i gotowe.
ODPOWIEDZ