Dekarz

Projekty, nieruchomości, wyposażenie. Polecamy strony z meblami, opowiadamy o projektowaniu mieszkania, dzielimy się opiniami.
Awatar użytkownika
itada
Posty: 38
Rejestracja: 28 maja 2019, 18:42

Dekarz

Post autor: itada »

Cześć, może nie jest to forum typowo budowlane, ale nie mam gdzie o to zapytać, więc mam nadzieję, że mi pomożecie. Szukam dekarza, nie wiem, czy dokładnie o to chodzi.. Po prostu firmę od więzarów prefabrykowanych. Muszę mieć dach wykończony w inwestycji firmowej do końca marca. Kto mi się tego podejmie?
Awatar użytkownika
escape
Posty: 53
Rejestracja: 09 maja 2019, 8:15

Re: Dekarz

Post autor: escape »

Hej, no nie dajesz zbyt dużego terminu, ale myślę, że MG Dachy spokojnie się tym zajmie. Dla nich prefabrykaty https://mgdachy.pl/prefabrykacja-konstr ... ewnianych/ to bułka z masłem. Znają się na tym, a i z montażem mogą się zmieścić do marca, tylko szybko do nich pisz.
Awatar użytkownika
olka
Posty: 42
Rejestracja: 09 maja 2019, 8:34

Re: Dekarz

Post autor: olka »

No to nie są dekarze, bo dekarz zajmuje się wszystkim poza konstrukcją. W zasadzie nie wiem, jak zawód zajmuje się prefabrykatami, ale firma MG Dachy zna się na tym. Do nich możesz śmiało iść.
Awatar użytkownika
ninaa
Posty: 92
Rejestracja: 10 paź 2019, 14:04

Re: Dekarz

Post autor: ninaa »

Tak firma MG Dachy https://mgdachy.pl/ jeżeli chodzi o konstrukcję dachu tutaj według mnie najlepiej się sprawdzi. Ponieważ oni mają bardzo duże doświadczenie oraz wiedzę w tym zakresie. Także ich konstrukcje dachu są zawsze solidne i nie wychodzą drogo.

wiocha fb
Awatar użytkownika
ayla
Posty: 84
Rejestracja: 25 sty 2020, 7:36

Re: Dekarz

Post autor: ayla »

ok
Awatar użytkownika
Tomus
Posty: 15
Rejestracja: 13 mar 2020, 10:58

Re: Dekarz

Post autor: Tomus »

Ja jestem jak najbardziej za dachówką cementową, aczkolwiek przede wszystkim musisz zwrócić uwagę na jakość ich wykonania i tutaj modele od Braas jak Celtycka Lumino bądź piękna płaska Teviva Cisar ktora dodatkowo jest zabezpieczona przed zabrudzeniami i porastaniem. Podwójną powłoką akrylową Lumino oraz technologią trójwarstwową Cisar.
Awatar użytkownika
dasia23
Posty: 6
Rejestracja: 31 sie 2020, 11:02
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Dekarz

Post autor: dasia23 »

Dach na swoim domu kładłem sam. Jestem w szoku, że to dobrze wyszło.

komo vn
Szyweł

Re: Dekarz

Post autor: Szyweł »

A na jaki system hydroizolacji dachowej wybraliście, czy może dopiero jesteście na etapie poszukiwań? W mojej opinii zdecydowanie warto tutaj zwrócić uwagę na Icopal u których będziecie mogli znaleźć szereg propozycji, jak Papy w Technologii Szybki Syntan SBS które zapewniają jednocześnie świetna wentylację zarówno jeżeli chodzi o fundamenty i dach. Tym bardziej z imienną Gwarancją Jakości Icopal sięgającą 45-ciu lat.
Lućka

Re: Dekarz

Post autor: Lućka »

Musimy zadbać bezwzględnie o dobre wykonanie dachu. Dach przecież jest najważniejszą konstrukcją w każdym budynku. By zapewnić wykonanie dachu zgodnie ze sztuką budowlaną musimy zatrudnić firmę z doświadczeniem.Z pewnością doświadczenia nie brakuje firmie Mg Dachy - https://mgdachy.pl/ .Działają na rynku już od 20 lat a dachami zajmują się od a do z - czyli od momentu projektu konstrukcji dachu po jego wykonanie. Tak duże doświadczenie gwarantuje wykonanie prac na najwyższym poziomie.


MG Domy sp. z o. o.
ul. Uczniowska 13, 03-112 Warszawa
tel: +48 500 200 660,
mail: [email protected]
Budoś

Re: Dekarz

Post autor: Budoś »

Dlatego ja zdecydowałem się na wybór dachówki betonowej, a w Braas ponieważ można znaleźć u nich szeroki wybór materiałów dachowych w nowoczesnym wydaniu jak na przykład Celtycka, Bałtycka i oczywiście Teviva CISAR. na którą sami się zdecydowaliśmy w czerni bo do białej elewacji pasuje nam idealnie.
ODPOWIEDZ