Home staging

Projekty, nieruchomości, wyposażenie. Polecamy strony z meblami, opowiadamy o projektowaniu mieszkania, dzielimy się opiniami.
Awatar użytkownika
Marysia82
Posty: 80
Rejestracja: 28 maja 2019, 14:37

Home staging

Post autor: Marysia82 »

Czy ktoś z was korzystał może z usługi home stagingu? Ja właśnie przygotowuję mieszkanie do sprzedaży. Koleżanka zaproponowała mi ich usługi https://sweetliving.pl/ właśnie w zakresie przygotowania mieszkania do sprzedaży. U niej dodali kilka elementów i mieszkanie zyskało na tyle, że sprzedała je drożej. Także ja też chyba skorzystam. Czy u was taka usługa się sprawdziła?
Awatar użytkownika
rumaczek
Posty: 283
Rejestracja: 05 lis 2019, 20:46

Re: Home staging

Post autor: rumaczek »

Ja niestety nie miałem czasu na to, aby przystosowywać mieszkanie do sprzedaży, gdyż dla mnie każdy dzień się liczył. PO prostu wybrałem sprawdzoną opcję i poprzez firmę https://skup-mieszkan.pl/ sprzedałem swoje mieszkanie w ciągu kilku dni. Dostając bardzo fajną wycenę mogłem bez najmniejszego problemu realizować swoje dalsze plany.
Awatar użytkownika
christiansen.oliver
Posty: 6
Rejestracja: 24 sie 2020, 10:15
Lokalizacja: Katowice

Re: Home staging

Post autor: christiansen.oliver »

Home staging to odpowiednie przygotowywanie mieszkania na sprzedaż lub pod wynajem. Chodzi o to, by stworzyć swego rodzaju inscenizację dla nowych właścicieli lub najemców, która pozwoli im poczuć się jak u siebie. Więcej o podstawowych zasadach przygotowywania wnętrz przed zrobieniem zdjęć lub wizytą nowych lokatorów można przeczytać na blogu o wnętrzach z pomysłem http://debowetarasy.com.pl/.
Awatar użytkownika
dziekizanic
Posty: 293
Rejestracja: 20 wrz 2019, 14:46

Re: Home staging

Post autor: dziekizanic »

Niedawno trafiłam na stronę sklepu http://www.gigaom.pl/sterowniki_plc.html w którym znalazłam świetną ofertę na sterowniki PLC. Sklep jest bardzo dobrze wyposażony, a ceny szaleje atrakcyjne. Polecam sprawdzić :)
ODPOWIEDZ