jaka reklama jest najbardziej skuteczna?

Projekty, nieruchomości, wyposażenie. Polecamy strony z meblami, opowiadamy o projektowaniu mieszkania, dzielimy się opiniami.
gość

jaka reklama jest najbardziej skuteczna?

Post autor: gość »

Według mnie wszystko jest zależne od tego czy mamy firmę lokalną czy internetową. Jeżeli jest to biznes lokalny to warto było by zainwestować w ulotki czy plakaty, tak by jak najwięcej osób dowiedziało się o naszej firmie. Widziałem że Drukarnia Diamond Druk http://diamond-druk.pl/ ma ciekawą ofertę na drukowania właśnie tego typu rzeczy
wituś

Re: jaka reklama jest najbardziej skuteczna?

Post autor: wituś »

Reklama sieciowa, bo pozwala w krótkim czasie dotrzeć do szerokiego grona odbiorców. Tu działa dla mnie agencja https://marketingradom.pl/ która poprzez marketing internetowy, zwiększa w ten sposób zainteresowanie ofertą mojej firmy. Są profesjonalistami z którymi zdecydowanie warto współpracować.
Liść23

Re: jaka reklama jest najbardziej skuteczna?

Post autor: Liść23 »

Jeśli chodzi o własną firmę, to moim zdaniem, trzeba ją nieustannie rozwijać. Wiadomo, że do tego potrzebne jest odpowiedni marketing i rozwiązania, które pozwolą nam utrzymać klienta. Od siebie polecam wam zerknąć tutaj https://digitalmarketing.pl/co-to-jest- ... r-journey/ ponieważ można tam znaleźć wiele inspirujących artykułów. Myślę że wam się przydadzą.
Liść23

Re: jaka reklama jest najbardziej skuteczna?

Post autor: Liść23 »

Moim zdaniem, wszystko zależy od tego, jak duża jest wasza firma. Jeżeli to jakaś lokalna działalność, to o wiele lepiej sprawdzą się banery czy ulotki reklamowe. Polecam zgłosić się tutaj https://www.jkbprint.pl/bloczki-reklamowe ponieważ można tam znaleźć naprawdę wiele ciekawych rozwiązań w tym zakresie
dziękówa

Re: jaka reklama jest najbardziej skuteczna?

Post autor: dziękówa »

Jeśli chodzi o agencje marketingowe, to z nimi bywa różnie. Warto skorzystać z firm polecanych przez waszych znajomych, czy osób z branży. Jeśli chcielibyście pogłębić informacje związane z marketingiem, to polecam tę stronę http://servicedesign.pl/co-to-jest-service-design/ . Moim zdaniem to świetna opcja.
Głaz

Re: jaka reklama jest najbardziej skuteczna?

Post autor: Głaz »

Nie wiem czy można jednoznacznie taką reklamę wskazać ale moim zdaniem bardzo istotną sprawą jest to, aby wiedzieć również jakie są powody inwestowania w produkcje video. Myślę, że ten temat został bardzo ciekawie rozwinięty na stronie https://www.clarkluxcity.com/pl/biznes/ ... video.html i ja właśnie chętnie go czytałem.
Żancia99

Re: jaka reklama jest najbardziej skuteczna?

Post autor: Żancia99 »

gość pisze: ↑27 wrz 2021, 9:20 Według mnie wszystko jest zależne od tego czy mamy firmę lokalną czy internetową. Jeżeli jest to biznes lokalny to warto było by zainwestować w ulotki czy plakaty, tak by jak najwięcej osób dowiedziało się o naszej firmie. Widziałem że Drukarnia Diamond Druk http://diamond-druk.pl/ ma ciekawą ofertę na drukowania właśnie tego typu rzeczy
Jeśli chodzi o wydruk materiałów reklamowych, to zawsze zlecam to drukarni https://www.kseroa0.pl/. Działam z nimi od lat i zawsze jestem zadowolona.
niśka

Re: jaka reklama jest najbardziej skuteczna?

Post autor: niśka »

Jak najbardziej warto jednak postawić na ulotki. Z https://biznesuj.pl/kolory-na-ulotkach- ... znaczenie/ dowiecie się jaki warto jednak wybrać kolor i ogólnie poznacie ich znaczenie. Moim zdaniem jest to świetna opcja, ponieważ dzięki temu będziecie mogli podjąć odpowiednią decyzję
gabryśka

Re: jaka reklama jest najbardziej skuteczna?

Post autor: gabryśka »

Według mnie doskonałą reklamą są ulotki, dlatego najlepiej jest odwiedzić stronę https://katalogfirmy.com.pl/biznes/jak- ... ac-ulotke/ , ponieważ będziecie mogli tutaj zobaczyć jak wygląda cały projekt ulotek i może jednak zdecydujecie się na tego typu rozwiązanie.
małagosia

Re: jaka reklama jest najbardziej skuteczna?

Post autor: małagosia »

Moim zdaniem najlepiej korzystać z różnych form reklamy. Często warto z kilku równocześnie. Tym samym można trafić do różnych grup odbiorców. Jednak w moim przekonaniu najskuteczniejszą i najlepszą formą reklamy z której już wręcz należy korzystać to reklama w sieci. Dzięki niej można dotrzeć do ogromnej ilości naszych potencjalnych klientów. Trzeba dbać zatem o swoją widoczność w sieci. Tutaj https://piotrpolok.pl/o-reklamie-w-inte ... podcastow/ warto sobie na temat reklamy w internecie posłuchać.
karlo

Re: jaka reklama jest najbardziej skuteczna?

Post autor: karlo »

Może wam się też przydać solidna firma od wykonawstwa systemów wystawienniczych wewnętrznych i zewnętrznych, w której zamówicie m. in. ścianki reklamowe, roll-upy, podwieszane systemy sufitowe, stoliki targowe oraz standy reklamowe a także namioty reklamowe, skydancery i banery. Ta firma to Display Planet, sprawdźcie sobie ich sklep internetowy, tam znajdziecie wszelkie konkrety. Mają doskonały wybór i wysoką jakość produktów, wszystko co u nich zamawialiśmy jest solidnie wykonane i dobrze nam służy.
ODPOWIEDZ