jaka reklama jest najbardziej skuteczna?

Projekty, nieruchomości, wyposażenie. Polecamy strony z meblami, opowiadamy o projektowaniu mieszkania, dzielimy się opiniami.
gość

jaka reklama jest najbardziej skuteczna?

Post autor: gość »

Według mnie wszystko jest zależne od tego czy mamy firmę lokalną czy internetową. Jeżeli jest to biznes lokalny to warto było by zainwestować w ulotki czy plakaty, tak by jak najwięcej osób dowiedziało się o naszej firmie. Widziałem że Drukarnia Diamond Druk http://diamond-druk.pl/ ma ciekawą ofertę na drukowania właśnie tego typu rzeczy
wituś

Re: jaka reklama jest najbardziej skuteczna?

Post autor: wituś »

Reklama sieciowa, bo pozwala w krótkim czasie dotrzeć do szerokiego grona odbiorców. Tu działa dla mnie agencja https://marketingradom.pl/ która poprzez marketing internetowy, zwiększa w ten sposób zainteresowanie ofertą mojej firmy. Są profesjonalistami z którymi zdecydowanie warto współpracować.
Liść23

Re: jaka reklama jest najbardziej skuteczna?

Post autor: Liść23 »

Jeśli chodzi o własną firmę, to moim zdaniem, trzeba ją nieustannie rozwijać. Wiadomo, że do tego potrzebne jest odpowiedni marketing i rozwiązania, które pozwolą nam utrzymać klienta. Od siebie polecam wam zerknąć tutaj https://digitalmarketing.pl/co-to-jest- ... r-journey/ ponieważ można tam znaleźć wiele inspirujących artykułów. Myślę że wam się przydadzą.
Liść23

Re: jaka reklama jest najbardziej skuteczna?

Post autor: Liść23 »

Moim zdaniem, wszystko zależy od tego, jak duża jest wasza firma. Jeżeli to jakaś lokalna działalność, to o wiele lepiej sprawdzą się banery czy ulotki reklamowe. Polecam zgłosić się tutaj https://www.jkbprint.pl/bloczki-reklamowe ponieważ można tam znaleźć naprawdę wiele ciekawych rozwiązań w tym zakresie
dziękówa

Re: jaka reklama jest najbardziej skuteczna?

Post autor: dziękówa »

Jeśli chodzi o agencje marketingowe, to z nimi bywa różnie. Warto skorzystać z firm polecanych przez waszych znajomych, czy osób z branży. Jeśli chcielibyście pogłębić informacje związane z marketingiem, to polecam tę stronę http://servicedesign.pl/co-to-jest-service-design/ . Moim zdaniem to świetna opcja.
Głaz

Re: jaka reklama jest najbardziej skuteczna?

Post autor: Głaz »

Nie wiem czy można jednoznacznie taką reklamę wskazać ale moim zdaniem bardzo istotną sprawą jest to, aby wiedzieć również jakie są powody inwestowania w produkcje video. Myślę, że ten temat został bardzo ciekawie rozwinięty na stronie https://www.clarkluxcity.com/pl/biznes/ ... video.html i ja właśnie chętnie go czytałem.
Żancia99

Re: jaka reklama jest najbardziej skuteczna?

Post autor: Żancia99 »

gość pisze: ↑27 wrz 2021, 9:20 Według mnie wszystko jest zależne od tego czy mamy firmę lokalną czy internetową. Jeżeli jest to biznes lokalny to warto było by zainwestować w ulotki czy plakaty, tak by jak najwięcej osób dowiedziało się o naszej firmie. Widziałem że Drukarnia Diamond Druk http://diamond-druk.pl/ ma ciekawą ofertę na drukowania właśnie tego typu rzeczy
Jeśli chodzi o wydruk materiałów reklamowych, to zawsze zlecam to drukarni https://www.kseroa0.pl/. Działam z nimi od lat i zawsze jestem zadowolona.
niśka

Re: jaka reklama jest najbardziej skuteczna?

Post autor: niśka »

Jak najbardziej warto jednak postawić na ulotki. Z https://biznesuj.pl/kolory-na-ulotkach- ... znaczenie/ dowiecie się jaki warto jednak wybrać kolor i ogólnie poznacie ich znaczenie. Moim zdaniem jest to świetna opcja, ponieważ dzięki temu będziecie mogli podjąć odpowiednią decyzję
gabryśka

Re: jaka reklama jest najbardziej skuteczna?

Post autor: gabryśka »

Według mnie doskonałą reklamą są ulotki, dlatego najlepiej jest odwiedzić stronę https://katalogfirmy.com.pl/biznes/jak- ... ac-ulotke/ , ponieważ będziecie mogli tutaj zobaczyć jak wygląda cały projekt ulotek i może jednak zdecydujecie się na tego typu rozwiązanie.
małagosia

Re: jaka reklama jest najbardziej skuteczna?

Post autor: małagosia »

Moim zdaniem najlepiej korzystać z różnych form reklamy. Często warto z kilku równocześnie. Tym samym można trafić do różnych grup odbiorców. Jednak w moim przekonaniu najskuteczniejszą i najlepszą formą reklamy z której już wręcz należy korzystać to reklama w sieci. Dzięki niej można dotrzeć do ogromnej ilości naszych potencjalnych klientów. Trzeba dbać zatem o swoją widoczność w sieci. Tutaj https://piotrpolok.pl/o-reklamie-w-inte ... podcastow/ warto sobie na temat reklamy w internecie posłuchać.
karlo

Re: jaka reklama jest najbardziej skuteczna?

Post autor: karlo »

Może wam się też przydać solidna firma od wykonawstwa systemów wystawienniczych wewnętrznych i zewnętrznych, w której zamówicie m. in. ścianki reklamowe, roll-upy, podwieszane systemy sufitowe, stoliki targowe oraz standy reklamowe a także namioty reklamowe, skydancery i banery. Ta firma to Display Planet, sprawdźcie sobie ich sklep internetowy, tam znajdziecie wszelkie konkrety. Mają doskonały wybór i wysoką jakość produktów, wszystko co u nich zamawialiśmy jest solidnie wykonane i dobrze nam służy.
Monitek

Re: jaka reklama jest najbardziej skuteczna?

Post autor: Monitek »

W dzisiejszych czasach mamy do czynienia z różnorodnością form reklamowych. Od tradycyjnych bilbordów, przez reklamy telewizyjne, aż po kampanie w mediach społecznościowych czy wyszukiwarkach. Która z tych form jest najbardziej skuteczna?

Pierwszym krokiem do odpowiedzi na to pytanie jest zrozumienie swojej grupy docelowej. Młodsze pokolenia mogą być bardziej podatne na reklamy w mediach społecznościowych, podczas gdy starsze pokolenia mogą wciąż uważać reklamy telewizyjne za bardziej wiarygodne. Jednak niezależnie od grupy docelowej, kluczem jest dostarczenie odpowiedniej treści w odpowiednim miejscu i czasie.

Reklamy wideo, zwłaszcza te krótkie i angażujące, stały się niezwykle popularne w ostatnich latach. Dzięki platformom takim jak YouTube czy Instagram, marki mają możliwość dotarcia do szerokiej publiczności w atrakcyjny i pamiętliwy sposób. Z drugiej strony, content marketing, czyli tworzenie wartościowych treści dla odbiorców, również zdobywa coraz większą popularność. Artykuły, blogi czy e-booki pozwalają budować długotrwałe relacje z klientami.

Nie można jednak zapominać o tradycyjnych formach reklamy. Bilbordy czy ulotki wciąż mają swoje miejsce w świecie marketingu, zwłaszcza w lokalnych społecznościach.

Podsumowując, nie ma jednoznacznej odpowiedzi na pytanie, która forma reklamy jest najbardziej skuteczna. Wszystko zależy od specyfiki danej marki, jej celów oraz grupy docelowej. Jedno jest pewne: warto skontaktować się z profesjonalną agencją marketingową, która pomoże dobrać odpowiednie środki komunikacji i zaplanować skuteczną kampanię reklamową. Ze swojej strony mogę polecić Dreamlike: https://dreamlike.pl Mnie pomogli poukładać myśli i wdrożyć plany w życie.
wikii

Re: jaka reklama jest najbardziej skuteczna?

Post autor: wikii »

Powiem wam, że ja sama od jakiegoś czasu zastanawiam się nad tym by postawić na pudełko reklamowe . Widziałam, że firma posiada bardzo atrakcyjną ofertę i przede wszystkim też opakowania są bardzo solidnie wykonane co jest też ważne.
sercee

Re: jaka reklama jest najbardziej skuteczna?

Post autor: sercee »

Kreatywność to serce każdej udanej kampanii reklamowej. Nawet najbardziej zaawansowane strategie mogą zawieść, jeśli brakuje im oryginalności i emocji. Tutaj https://e-pyrzyce.pl/reklama-wideo-sekr ... omocyjnych możecie poczytać na temat tworzenia wiralowych filmów promocyjnych. Warto pamiętać, że krótkie, zwięzłe przekazy często docierają do odbiorcy lepiej niż skomplikowane konstrukcje. Warto również wykorzystać emocje, opowiedzieć fascynującą historię, pokazać autentyczność - to przyciąga uwagę i buduje zaufanie.
Karol 43

Re: jaka reklama jest najbardziej skuteczna?

Post autor: Karol 43 »

Witajcie! Mam pytanie do mieszkańców Bielska. Szukam doświadczonej firmy specjalizującej się w budowie studni głębinowych w Bielsku https://hydroodwiert.pl . Moja działka znajduje się na obszarze, gdzie poziom wód gruntowych jest dość niski, więc potrzebuję fachowców, którzy znają się na tym fachu. Czy ktoś może polecić mi jakąś solidną firmę?
Pablittoo

Re: jaka reklama jest najbardziej skuteczna?

Post autor: Pablittoo »

Teraz mamy takie czasy, że obecność firmy w internecie to nie tylko trendy, to konieczność. Internet stał się głównym źródłem informacji dla konsumentów, którzy szukają produktów i usług. Wartością dodaną jest to, że obecność online umożliwia firmom dotarcie do klientów ale też budowanie wizerunku firmy. Aktualnei wiele dzieje się na Instagramie i tam koniecznie trzeba mieć konto - https://tearsofjoy.pl/kopalnia-wiedzy/j ... nstagramie .
Mośka121

Re: jaka reklama jest najbardziej skuteczna?

Post autor: Mośka121 »

Widziałam na stronie https://edc.rzeszow.pl/wykorzystanie-re ... -promocji/ wpis na temat twego jak zrobić skuteczną reklamę. Teraz też te zewnętrze formy reklamy są skuteczne ale trzeba je dobrze dobrać dla siebie i swojej firmy. Zobaczcie i poczytajcie. Polecam
chacman14

Re: jaka reklama jest najbardziej skuteczna?

Post autor: chacman14 »

Osobiście uważam, że reklama w Internecie jest teraz najlepszą formą i najskuteczniejszą. Widziałam na stronie https://qwirr.pl/2024/02/15/reklama-w-i ... skuteczna/ artykuł o tym dlaczego reklamy w Internecie są tak skuteczne jak to działa i jak się reklamować by osiągnąć rezultaty. Poczytajcie bo pomocny wpis.
ODPOWIEDZ