Mocowanie paneli fotowoltaicznych - jaka firma?

Projekty, nieruchomości, wyposażenie. Polecamy strony z meblami, opowiadamy o projektowaniu mieszkania, dzielimy się opiniami.
Spójnik

Mocowanie paneli fotowoltaicznych - jaka firma?

Post autor: Spójnik »

Mocowanie paneli fotowoltaicznych - jaka firma?
Szukam kogoś z dobrymi rekomendacjami...
Płatek

Re: Mocowanie paneli fotowoltaicznych - jaka firma?

Post autor: Płatek »

U nas w okolicy z tego co wiem najlepsze opinie po sąsiadach, którzy już mają za sobą mocowanie paneli fotowoltaicznych
i w ogóle całą ta instalację ma firma https://hymon.pl/oferta/systemy-montazowe/
w sumie to nie wiem czy oni się zmówili wszyscy, żeby robić u nich czy jak, ale zaczeła babka z wioski obok i potem kolejni poszli.
A z jakiego regionu szukasz?
hańcia

Re: Mocowanie paneli fotowoltaicznych - jaka firma?

Post autor: hańcia »

Na pewno znajdziecie w sieci sporo ofert, ale mam wrażenie, że kilka osób wie dokładnie, że firmy takie jak ABC SUN ENERGY GRUPA https://g.page/ABC-Sun-Energy-Fotowoltaika-W-wa?share są liderami w branży i że można im zaufać. Działaja w Warszawie i okolicy i doskonale wiem, że mogą świetnie się przygotować do każdego zamówienia, większego i mniejszego ;) .
Awatar użytkownika
Inka
Posty: 22
Rejestracja: 03 sty 2020, 12:05

Re: Mocowanie paneli fotowoltaicznych - jaka firma?

Post autor: Inka »

Fotowoltaika to coraz bardziej popularne rozwiązanie. Słusznie, bo można zaoszczędzić. Ale jednak panele nie należą do tanich. Dlatego warto zapoznać się z ofertą respect energy. Zajmują się skupowaniem energii z odnawialnych źródeł i sprzedają ją przedsiębiorcom czy do prywatnych domów. Działają w 18 krajach europejskich. W Polsce też są od niedawna. W ten sposób można mieć w domu ekologiczny prąd czy ogrzewanie.
Mańek

Re: Mocowanie paneli fotowoltaicznych - jaka firma?

Post autor: Mańek »

Dobre rekomendacje ma na pewno Levada. W naszym regionie firme poleca Urząd Miasta, zreszta sam mam od nich panele. Obsługa od poczatku do końca przebiegała na najwyższym poziomie. Panowie są bardzo pomocni zarówno w kwestii doboru modeli paneli fotowoltaicznych, jak i wspieraja swoich klientów w staraniach o dofinansowanie
Awatar użytkownika
rumaczek
Posty: 282
Rejestracja: 05 lis 2019, 20:46

Re: Mocowanie paneli fotowoltaicznych - jaka firma?

Post autor: rumaczek »

Jeśli chodzi o mnie to ja od razu firmie http://inovativ.pl/ zleciłem cały montaż instalacji fotowoltaicznej, gdyż chciałem aby było to wykonane kompleksowo. Oczywiście tak wyszło i jestem zdania, że jak najbardziej była to dobra decyzja. Muszę przyznać, że jak dla mnie także fajnym rozwiązaniem było zdecydowanie się na taką instalację PV.
Duuśka

Re: Mocowanie paneli fotowoltaicznych - jaka firma?

Post autor: Duuśka »

Przy mocowaniu trzeba koniecznie dużą uwagę zwrócić na jakość konstrukcji pod panele fotowoltaiczne, żeby instalacja była prawidłowo wykonana. U nas tą sprawą zajmowała się firma El-Sun. Doradzali nam również jakie panele fotowoltaiczne wybrać. Także kompleksowa usługa :)

głowica ip3000
ODPOWIEDZ