Pokrycia dachowe

Projekty, nieruchomości, wyposażenie. Polecamy strony z meblami, opowiadamy o projektowaniu mieszkania, dzielimy się opiniami.
Awatar użytkownika
Kawoszka
Posty: 107
Rejestracja: 28 paź 2019, 10:31

Pokrycia dachowe

Post autor: Kawoszka »

Gdzie zamówić dobrej jakości pokrycia dachowe?
Awatar użytkownika
Pamelka
Posty: 434
Rejestracja: 08 lip 2019, 16:39

Re: Pokrycia dachowe

Post autor: Pamelka »

Jeżeli naprawdę zależy Wam na bardzo wysokiej jakości, to polecam zapoznać się z ofertą firmy http://www.dt-izolacje.com.pl/. Wykonuje ona nie tylko pokrycia dachowe, ale również termo- i hydroizolacje. Można u nich zamówić dachy zielone, żwirowe czy też odwrócone. Firma działa głównie na terenie województwa mazowieckiego, więc jeśli jesteście z tych okolic, to naprawdę warto :)
Awatar użytkownika
Linka54
Posty: 33
Rejestracja: 14 maja 2019, 17:55

Re: Pokrycia dachowe

Post autor: Linka54 »

Jeśli chodzi o wykonanie dachu i stosowanie odpowiednich do tego materiałów, to dobrze jest poczytać sobie trochę fachowych artykułów w tej tematyce. Znalazłam fajnego bloga, skąd można czerpać tego typu informacje - https://www.mgprojekt.com.pl/blog/wiazary-dachowe/ Budowa domu to dość trudny i skomplikowany proces, dlatego trzeba się do niego odpowiednio przygotować. Dzięki doborowi odpowiednich konstrukcji i materiałów, cały dom będzie wykonany solidnie, funkcjonalnie i przede wszystkim bezpiecznie.
Awatar użytkownika
Marysia82
Posty: 80
Rejestracja: 28 maja 2019, 14:37

Re: Pokrycia dachowe

Post autor: Marysia82 »

A jak ocieplacie poddasza? Ja dużo dobrego słyszałam o ociepleniach pianą. Tu https://www.izolmax.pl/piana-pur/ znalazłam sporo informacji w tym temacie i mnie to przekonuje. Wiem, że firma, na stronie której są te informacje, wykonuje takie izolacje i są one teraz bardzo popularne.
MikołajSz

Re: Pokrycia dachowe

Post autor: MikołajSz »

Szukając profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru dobrej jakości materiałów hydroizolacyjnych dla swoich dachów i fundamentów to zwróć uwagę koniecznie na producenta Icopal u których będziecie mogli znaleźć takie rozwiązania, jak Papy w Technologii Szybki Profil SBS które cechują się najwyższym standardem, w tym aż 45 lat gwarancji. Trzymam kciuki, aby wszystko poszło sprawnie i obyście sobie poradzili sprawnie z problematyczną wilgocią.
Łozek

Re: Pokrycia dachowe

Post autor: Łozek »

Dlatego też zdecydowałem się ostatecznie postawić na skuteczny i wydajny System Bezpieczny Fundament Icopal który też jako jedyny w Polsce uzyskał Rekomendację Techniczną Instytutu Techniki Budowlanej w Warszawie i przy tym zapewniając wieloletnią gwarancję co jest potwierdzeniem trwałości tych materiałów w walce z wilgocią. Tym bardziej, że jest bardzo elastyczny i wydajny przy nakładaniu.
dorian

Re: Pokrycia dachowe

Post autor: dorian »

Aby naprawdę zmniejszyć straty ciepła, ważne jest, aby poddasze było odpowiednio ocieplone. Najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług profesjonalnej firmy specjalizującej się w ociepleniach, takiej jak https://best-point.pl/. W ten sposób będziesz miał pewność, że prace domowe będą ukończone dokładnie i na czas.
ODPOWIEDZ