Wyposażenie biura

Projekty, nieruchomości, wyposażenie. Polecamy strony z meblami, opowiadamy o projektowaniu mieszkania, dzielimy się opiniami.
gość

Wyposażenie biura

Post autor: gość »

Moje biuro często odwiedzają klienci, na dalszym etapie negocjacji, także muszę dość dbać o wystrój. Dokupując ostatnimi czasy stoły konferencyjne, postawiłem więc na sprawdzone meble od https://dominova.com.pl/stoly-konferencyjne-cat-196 . Spory wybór markowych produktów, to też i gwarancja jakości ale i designu, co dla mnie się liczy.
Awatar użytkownika
Lydia
Posty: 85
Rejestracja: 26 wrz 2019, 12:47

Re: Wyposażenie biura

Post autor: Lydia »

A czy w biurach sprawdzą się według Was wersalki rozkładane? Chciałabym umieścić taką w takim pomieszczeniu socjalnym i myślę, że idealnie by się w nim odnalazła. Myślę też nad jakimiś wygodnymi krzesłami do swego rodzaju poczekalni dla klientów, bo ewidentnie brakuje w niej miejsca do siedzenia. ;)
żelka

Re: Wyposażenie biura

Post autor: żelka »

Przy okazji tematu zostawię namiar na stronę https://biuronamiare.pl/pl/biura-wynajem-katowice który przyda się każdemu kto poszukuje biura do wynajęcia. Znaleźć tu można biura w atrakcyjnych lokalizacjach i w dobrych cenach jeśli chodzi o wynajem. Zapiszcie sobie namiar, na pewno się przyda
ODPOWIEDZ