Z czego podjazd?

Projekty, nieruchomości, wyposażenie. Polecamy strony z meblami, opowiadamy o projektowaniu mieszkania, dzielimy się opiniami.
Deiś

Z czego podjazd?

Post autor: Deiś »

Może ktoś z Was podpowie tutaj dobre rozwiązanie. Otóż szukam jakiejś możliwości tańszego podjazdu, który posłużyłby kilka lat, zanim będziemy mogli sobie pozwoli na duży podjazd z prawdziwego zdarzenia, z kostki. Myślimy o tym, żeby zamówić większą ilość kruszywa, żwiru z GeoFiler. Myślicie, że to jest dobre rozwiązanie?
Awatar użytkownika
Pamelka
Posty: 434
Rejestracja: 08 lip 2019, 16:39

Re: Z czego podjazd?

Post autor: Pamelka »

Jeśli zastanawiacie się, z czego wykonać podjazd do Waszego garażu, to polecam zapoznać się z artykułem na blogu budowlanym https://www.mgprojekt.com.pl/blog/, który o tym mówi. Zostały tam opisane różne rozwiązania, więc na pewno wybierzecie odpowiednie dla siebie, takie, które będzie spełniało Wasze oczekiwania ;)
Awatar użytkownika
Lydia
Posty: 85
Rejestracja: 26 wrz 2019, 12:47

Re: Z czego podjazd?

Post autor: Lydia »

Według mnie najlepszym rozwiązaniem będzie przede wszystkim kostka brukowa. My zamawialiśmy od https://www.gardenpartner.pl/ i zdecydowanie mogę polecić tą firmę. Mają bardzo dobre ceny, profesjonalną obsługę i szybki czas realizacji zamówienia. Podjazd natomiast wygląda świetnie ;)
maryśka

Re: Z czego podjazd?

Post autor: maryśka »

Wydaje mi się, że dobrym wyborem będzie jednak przewóz odpadów . Właśnie widziałam, że bardzo wiele osób zachwalało sobie ofertę tej firmy, dodatkowo też usługi są tutaj świadczone na naprawdę wysokim poziomie.
ODPOWIEDZ