ekologia

Masz ciekawe informacje i polecenia, którymi chcesz się podzielić? Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, zajrzyj do tej kategorii.
Moniś

ekologia

Post autor: Moniś »

Ekologia to dzisiaj modny temat. A na ile jest on dla Was naprawdę ważny? Na ile staracie się na co dzień zachowywać ekologicznie? Nie używacie plastikowych toreb, segregujecie śmieci? A może wprowadzacie do Waszej pracy takie zachowania, lub Wasza firma jest proekologiczna i np. ma taki certyfikat związany z ekologią: http://www.adees.net/iso14001.php ? Dla mnie to na tyle istotne, że staram się na co dzień żyć ekologicznie.
Zośka

Re: ekologia

Post autor: Zośka »

Co sądzicie o artykułach higienicznych dla kobiet oraz dzieci, które są wielokrotnego użytku? Od pewnego czasu zaczęłam korzystać z oferty sklepu internetowego - https://dziobak.com.pl/, ponieważ w ten sposób chce przyczynić sie do poprawy klimatu w naszym świecie.
pić

Re: ekologia

Post autor: pić »

Jeśli chcielibyście znaleźć firmę, która zajmuje się stricte ekologią to zdecydowanie polecam wejść w ten link https://www.ekomeritum.pl gdzie znajdziecie bardzo dobrą firmę, która zajmuje się wykonywaniem wniosków, szkoleń, audytów, pomiarów, badań, czy sprawozdań. Jak najbardziej polecam.
Piotruś24

Re: ekologia

Post autor: Piotruś24 »

Ja jestem proekologiczna bo staram się aż tak nie szkodzić naszej planecie korzystając z prądu i gazu z zielonych odnawialnych źródeł. Radzę skorzystać z oferty jaką proponuję firma respect energy która w taki sposób pozyskuje nośniki energii. Myślę, że przysłużę się tym do lepszego życia na ziemi.
madziuś

Re: ekologia

Post autor: madziuś »

Ostatnio na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje... Odwiedziłem kilka stron ale to tutaj najlepiej opisali ten problem dlatego nie zwlekaj i kliknij w ten link https://wywozodpadowwroclaw.pl/
Maria47

Re: ekologia

Post autor: Maria47 »

Bardzo ważna od kilku lat jest dla mnie ekologia, zarówno i firmie jak i w domu. Staram się edukować swoje dzieci od najmłodszych lat tym aspektem, razem segregujemy śmieci i dajemy nowe życie starym ubraniom albo je jakoś przerabiamy albo oddajemy innym :) Plastiku w naszym domu prawie nie ma, niestety nie zawsze da się go uniknąć. Nowym rozwiązaniem jakie wprowadziłam to używanie https://warter.pro/
Awatar użytkownika
MadziaS
Posty: 47
Rejestracja: 07 maja 2019, 13:19

Re: ekologia

Post autor: MadziaS »

Jeśli serio jesteście "ekoświrami" - oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu, to rekuperator do wody ZYPHO to absolutne 'must have' w Waszym przypadku! Mam taki, w wersji z odpływem poziomym pod wanną i muszę przyznać, że faktycznie po pierwsze - oszczędza moje pieniądze - odzyskuje bowiem ciepło z wody, która spływa do odpływu. A po drugie - jest to naprawdę działanie ekologiczne - dzięki temu nie muszę ponownie grzać wody (czyli marnować prądu, bo do CWU mam bojler elektryczny) na kolejny prysznic.
Serio - poszukajcie info w necie o tym. W Polsce jakoś nie widuję tego sprzętu dość często, a szkoda, bowiem nie kosztuje zbyt wiele - zwraca się po kilku latach używania.
ODPOWIEDZ